Dizi Arşivi

175 dizi
İki adam geldikleri yerde sırt sırta verip ihanetler, yalanlar ve zorbalıklara karşı birlikte hayatta kalmaya çalışıyorlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Serkan Çayoglu, Hande Erçel, Kaan Yildirim
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Türk tarihinin efsaneleşmiş aşıkları Leyla ile Mecnun karakteri modern çağımıza uyarlanmıştır. Türkiye'nin en çok sevilen dizilerinden birisi olan sitemizden Leyla ile Mecnun dizisini izleyebilirsiniz. Leyla ile Mecnun tüm bölümleri, Leyla ile Mecnun Full HD, Leyla ile Mecnun restorasyon bölümleri izle.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan, Serkan Keskin
Tür : Dram, Komedi, Macera
Agah emekli olmuş adliye memurudur. Kendisine konulan Alzheimer başlangıcı teşhisi ile ne yapacağını bilemez. Bu hastalığı bir fırsat olarak gören Agah yıllardır yapmak istediği cinayeti yapmaya ve daha sonra hastalığıyla birlikte unutacağını bildiği için vicdanı rahat olacaktır. Fakat üstündeki baskılardan dolayı istifa etmek için günler sayan kadın baş komiser Nevra için bu fırsat kariyerinin dönüm noktası ve yükselişi olabilecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, Hüseyin Avni Danyal, Müjde Ar, İbrahim Selim ve Fırat Topkorur
Tür : Dram,Gizem,Suç
Birbirlerinden farklı 5 hayat yaşayan insanın: Bebek bekleyen çiftin, babasıyla tanışma hayalleri olan bir genç, büyük bir markanın reklam yüzü olan gencin işini bırakıp hayallerinin peşinden koşmak istemesi ve kiloları yüzünden yaşama sevinci giden bir kadının hikayeleri birbiri ile kesişecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Songül Öden, Birkan Sokullu, Celil Nalcakan
Tür : Dram
Fi dizisinin devam halkası olan Çi dizisinde artık mutlu olmak isteyen ve yaşadıkları zorluklar ile hayata tutunmaya çalışan aşk konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi
Tür : Dram, Gerilim
Bir adam, narin ve çok güzel bir kadına aşık olur. Fakat bu aşkına engel olmak isteyen takıntılı insanlar olacaktır. Fakat adamın aşkından vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Adam ise aşkını almak için bütün her şeyi göze alır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ozan Güven, Serenay Sarikaya, Mehmet Günsür
Tür : Dram, Romantik
Tahsin Özdemir büyük hayalleri olan bir bilim insandır. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Tahsin'in evlatları efsane Beşiktaş üçlüsünün isimleri olmuştur. Fakat sonuncunun kız olması işleri bozmuştur. Metin, Ali ve Feyza babalarının yaptığı dünyada barış projesini tamamlamak ve mahallelerindeki zorlukları aşmak için elinden geleni yapacaklardır. Fakat her anlamda zorluk çeken kardeşler babalarına karşıda ayakta durmaya çalışacaklardır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan
Tür : Aile, Dram, Komedi
Kuzgun bir çok zorlu olay atlatmış hayatının en zor zamanlarında bile hayatta kalmayı başarmış mert ve delikanlı bir adamdır. Kuzgunu kurşun öldürmez. Kuzgunu yalnız kalmak öldürür. Fakat hayatına giren Dila ise Kuzgun'un aslında geleceğinin en önemli parçasıdır. Kuzgun temkinli olsa da kalbine söz geçiremez.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Baris Arduç, Burcu Biricik, Settar Tanriögen
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Poyraz başı beladan kurtulmayan bir adamdır. Talihsizlik içinde olan Poyrazın elinden oğlu alınır ve oğlunu geri almak için bilinmeze düşer. Poyrazın eski amiri Mümtaz tarafından gelen teklif Poyrazı kabul etmeye iter. Bir mafya babası olan Bahri'ye bilgi sağlayacaktır. Bu sayede çocuğuna kavuşacaktır. Poyraz bu teklifi kabul eder ve mafyanın kızı Ayşegül'ede aşık olur. Fakat talihsiz Poyraz her belaya Ayşegül'ü de sokacaktır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Ilker Kaleli, Burçin Terzioglu, Musa Uzunlar
Tür : Aksiyon, Dram
Ferhat peşinde olduğu adamı yaralar ve yaşatmak için doktor Aslıyı bir çiftliğe getirir. Aslı ise iyi bir insan sandığı Ferhat'ın katil olduğunu deliller ile görür. Ferhat'ın dayısı Namık'ın da katil olduğunu gören Aslı'nın ölüm fermanı Namık tarafından imzalanır. Fakat Ferhat aslıya yaşama hakkı tanır. Bir şart ile bu şart iki insanın kalbini birbirlerine yakınlaştıracaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Birce Akalay, Muhammet Uzuner, Ibrahim Celikkol
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Halit trajik bir şekilde çok sevdiği eşini kaybeder ve kızı Deniz ve oğlu Rüzgar'la baş başa kalır. Buz Hokeyi antrenörlüğü yaparak geçinen Halit'in bir oyuncusuyla yaşadığı sorun yüzünden takımdan kovulur. Halit'te babasından kalma Türkiye'deki eski eve yerleşir. Burada ise kimsenin gitmediği buz pistini görür. Belediye Başkanı tarafından yaptırılan buz pisti artık Halit tarafından büyük hedefler uğruna kullanılacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tayanç Ayaydin, Vildan Atasever, Hilmi Cem Intepe
Tür : Dram, Macera, Spor
Behzat hayatı boyunca farklı bir kafaya sahip olan ve bir çok kez hayat tarafından darbeler alan bir adamdır. Fakat deli dolu birisi oluşu onu Cinayet büronun amiri yapmayı başarmıştır. Ekibi ile birlikte her gün Ankara'nın en pis ve en tehlikeli işlerine girecektir. Behzat'ın bir de başına Ercüment adında çok tehlikeli bir düşman bela olacaktır. Behzat ise ham aşkı, hem kızları, hem ekibi, hemde kendisiyle mücadele edecektir.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Erdal Besikçioğlu, Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Sal, Ege Aydan, Fatih Artman, Seda Bakan, Ayça Eren, Berke Üzrek, Eray Eserol, Zeynep Koltuk, Canan Ergüder, Hakan Hatipoğlu, Elvin Beşikçioglu, Yıldız Kültür, Mine Tugay, Engin Öztürk, Serdar Orçin, Zafer Algöz, Hazal Kaya
Tür : Dram, Gizem, Suç
Ömer çok sevdiği arkadaşları Kerpeten Ali, Cengiz ve sevgilisi Eyşan tarafından ihanete uğrar. Fakat bu onun için uzun soluklu bir intikam hikayesi olacaktır. Çünkü Ömer artık Ezel olmuştur. Hem yüzü hem de kendisi artık farklı birisi olmuştur. Bu yolda ise akıl hocası Ramiz Karaeski olacaktır. Türkiye'nin en çok aranılan dizilerinden biri olan Ezel dizisini sitemizden izleyebilirsiniz. Ezel tüm bölümleri, Ezel Full HD, Ezel restorasyon bölümleri izle.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Tuncel Kurtiz, Bade İşçil, Rıza Kocaoğlu
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Genç bir cerrah Otizm ve Savant Sendromu hastasıdır. Fakat kalbinin temizliği onu bir hastadan çok sapasağlam bir insana dönüştürmüştür. Ali vefa ise hikayeden tamamen uzak olarak babası tarafından evlatlıktan reddedip feci bir dayak atılan bir çocuktur. Komşuların Ali'i hastahaneye götürmesi üzerine genç cerrah, Ali'i evlatlık edinir. Al'i geliştirir ve büyütür. Ali ise yıllar sonra genç cerrahın hastahanesine asistan doktor olarak geri dönüş yapar. Ali'nin hikayesi işte tam bu anda yeni başlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Taner Ölmez (Ali Vefa), Reha Özcan (Adil), Özge Özder (Kıvılcım), Onur Tuna (Ferman), Sinem Ünsal (Nazlı), Hazal Türesan (Beliz), Murat Aygen (Tanju), Bihter Dinçel (Selvi), Fırat Altunmeşe (Demir), Hayal Köseoğlu(Açelya), Korhan Herduran(Güneş), Adin Külçe (Küçük Ali – Çocuk Ali Vefa),
Tür : Dram
Gani, İstanbul'da babası Tahir, annesi Gönül ve kız kardeşi Eda birlikte yaşamaktadır. Menajerlik yapan Gani her zaman çitayı yukarılarda tutan hırslı birisidir. Babası da eskiden menajer olduğu için çoğu zaman Ganiyi eleştiri yağmuruna tutar. Annesi Gönül tarafından her zaman desteklenen Gani bir gün Sarp Sezgin adında birisini keşfeder. Sarp'ı parlatarak hayatının imkanlarını yakalama fikri sunan Gani, Sarp ile birlikte zorlu süreçlere girecektir.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Mustafa Sandal (Gani), Dolunay Soysert (Ceyda), Vildan Atasever (Öykü), Erdem Yener (Sarp Sezgin), Akasya Asıltürkmen, Mert Turak, Güçlü Yalçıner, Nevra Serezli, Bülent Kayabaş, Fatma Toptaş
Tür : Komedi
Leyla ile Mecnun ekibi dizilerinin yayından ani bir karar ile yayından kalkınca ne yapacaklarını bilemezler. Normal hayatlarına devam edemeyen ekip hala dizideki karakterleri gibi yaşamaya devam ederler.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Ali Atay (Ali), Serkan Keskin (Serkan), Osman Sonant (Osman), Sera Tokdemir (Selin), Cihan Ercan (Cihan), Burak Aksak (Burak), Ahmet Mümtaz Taylan (Ahmet), Onur Ünlü (Onur), Gülce Oral (Cengiz), Sarp Aydınoğlu (Sarp), Nadir Sarıbacak (Troll), Onur Şirin (Faruk), Merve Dağlı (Zehra), Çağlar Yiğitoğulları (Şenol)
Tür : Komedi,Fantastik
Hakkari Çukurcada sınırda bulunan bir karakolda askerliğini yapan Fırat askerliğinin bitimine bir hafta kala düzenlenen hain saldırı ile birlikte sakatlanır ve evinin yolunu tutar. Fırat aşık olduğu Leyla'sına ve ailesine kavuşmanın hayallerini kurarken yaşadığı olaylardan dolayı hayata olan bakış açısı değişir. Fırat düşmanların sadece dağlarda olmadığını anlar ve büyük bir kahramanlık öyküsünü yazmak için hayatının direnişini verecektir.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Ahmet Kural, Selin Demiratar, Yıldız Çağrı Atiksoy
Tür : Dram, Suç
Hayalleri için birbirinden hiç ayrılmayan Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz hayallerini süsleyen ve muhteşem olduğuna inandıkları filmlerini çekmek için istemedikleri bir program olan Meslek Hikayeleri' adlı belgesel programında sunuculuk yapmaktadırlar. Ahmet, Murat ve Sadi hem birlikte kalım hem de hayallerini gerçekleştirebilecek midir?
Yapım Yılı : 2012-2013
Oyuncular : Ahmet Kural, Sadi Celil Cengiz, Murat Cemcir, Yeliz Şar, Murat Akkoyunlu, Şinasi Yurtsever, Burak Satıbol, Ceren Moray
Tür : Aile, Komedi
Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz adındaki kardeşler dedelerinden kalan eskimiş bir konakta birlikte yaşamaktadırlar. Anne ve babalarını korkunç depremde kaybeden kardeşlerin en büyüğü Sait kardeşlerinin hem anasını hem babası gibi davranmaktadır. Birbirlerinden farklı karakterlere sahip olan kardeşler her zaman Sait'in sayesinde bir arada kalmayı başarırlar. Tam da her şey yolunda giderken ve kardeşlerin hepsi hayallerine adım adım ilerlerken Sait evlenme kararı alır ve bu karar bütün kardeşleri etkileyecektir. Leyla ile Mecnun dizi ekibinin yapımcıları ve oyuncularından...
Yapım Yılı : 2015-2016
Oyuncular : Serkan Keskin (Sait), Osman Sonant (Orhan), Nadir Sarıbacak (Nazım), Tansu Biçer (Turgut), Fatih Artman (Aziz), Serdar Orçin (Kudret), Melisa Sözen (Fahriye), Nihal Yalçın (Canan), Ece Dizdar (Şevval), Merve Ateş (Melike), Ayşen Gruda (Mukadder), Köksal Engür (Osman Amca)
Tür : Aile,Dram,Komedi
Can mahalle ile büyümüş ve mahalleyi iyi bilen birisidir. Babasından kalan yılların köfteci dükkanını işletmektedir. Kendini bildiğinden beri aşık olduğu Zeynep'e bir türlü açılamamaktadır. Fakat Can zaman geçtikçe en büyük düşmanı Can'a karşı Zeynep'i yavaş yavaş kaybetmeye başlayacaktır. Fakat bu mücadelede Can'ın vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Ali Atay (Can), Aslı Enver (Zeynep), Ertan Saban (Babür), Öner Erkan (Güneş), Sait Genay (Ziver), Tülay Bursa (Şerife), Bülent Seyran (Kamer), Nil Günal (Nurten), Seda Türkmen (Ayşe), Fırat Albayram (Devrem), Bülent Çolak (Muhit), Metin Büktel (Medik), Göktay Tosun (Manav), Erkan Üçüncü (Bakkal), Efe Tunçer (Vefa), Ayten Uncuoğlu (Afife), Yılmaz Gruda (Ziya), Bedia Begovska (Rona), Luran Ahmeti (Dayı), Erol Alpsoykan, Kubilay Çamlıdağ, Emre Ertunç, Dora Dalgıç
Tür : Dram,Komedi,Romantik
Ecevit (Şerif), Bilal (Sarı), İbrahim (Iska), Zeki (Yanık) ve Ahu her zaman birlikte olan çocuklardır. Yaşadıkları mahallenin pis olması onları her zaman bir arada tutup hayata karşı güçlü olmaya iter. Çocukların istemeden bir arabayı yaşlı adamın üzerine yollamaları ile birlikte arabanın çarptığı yaşlı adam sakat kalır. Çocuklar ise "Döngelli Çocuk Ceza" evine yollanırlar. Ceza evine giren çocuklar burada başta Sait (Başgardiyan) olmak üzere kendilerinde büyük mahkumlar İrfan (Takoz), Özcan (Yarasa) ve Gazanfer'in saldırılarına ve cinsel saldırılarına maruz kalırlar. Travmalar ve hastalıklar ile hayatlarının en zor dönemini geçiren çocuklar hapishane de geçirdikleri zor zamanlardan sonra en sonunda çıkarlar. Hepsinin farklı meslekleri olur ve birbirlerinden kopmaya başlarlar. Uzun yıllar sonra artık ekip aralarındaki İbrahim (Yanık)'in öldürülmesiyle birlikte büyük bir intikam ile bir araya geleceklerdir.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Murat Yıldırım (Ecevit - Şerif), Aslı Enver (Ahu), Sarp Akkaya (Bilal - Sarı), Berk Hakman (Komiser Gurur - Gazanfer), Güven Murat Akpınar (İbrahim - Iska), Tugay Mercan (Zeki - Yanık), Reha Özcan (Sait - Başgardiyan), Mehmet Özgür (İrfan - Takoz), Fatih Paşalı (Özcan - Yarasa), Mert Asutay (Hüseyin - Gardiyan)
Tür : Aksiyon,Dram,Suç
Ailelerinden uzakta aynı üniversitede öğrenim gören 4 kız arkadaş ailelerinin istekleri üzerine yurtta kalmaktadırlar. Fakat yurdu beğenmeyen ve rahat edemeyen kızlar kendilerine özgür olabilecekleri bir eve aramaya başlarlar. Uzun arayışlar sonucunda eski bir 7 numaralı evi bulurlar. Hemen yerleşen kızların hikayesi tamda bu anda başlar.
Yapım Yılı : 2002-2003
Oyuncular : Şebnem Sönmez (Zeliha Ballıoğlu), Engin Alkan (Vahit Ballıoğlu), Olgun Şimşek (Sabit Ballıoğlu), Nuray Uslu (Rüya Uslu), Tuba Erdem (Armağan Erdem), Gülden Güney (Cansu Güney), Ayça Mutlugil (Ayten Mutlugil), Okan Selvi (Haydar Ballıoğlu), Volkan Girgin (Recep Ballıoğlu), Ruhi Sarı (Satılmış Ballıoğlu), Aşkın Şenol (Berat Çolağangiller), Sedef Pehlivanoğlu (Meryem), Ahu Türkpençe (Seher), Cenk Tunalı (Deniz), Taner Ertürkler (Evren), Çağlar Çorumlu (Yusuf Güdük)
Tür : Aile,Dram,Komedi
Birbirlerinden çok farklı karakterlere sahip olan Sütçüoğlu ailesi üyeleri Tahsin bey, İffet hanım, Aslı, Cem, Makbule ve Sacit hayatlarını yoluna sokmaya çalışmaktadırlar. Bir de başlarına her zaman bela olan komşuları Burhan Altıntop vardır. İş hayatları, aşk hayatları ve arkadaşlık bağları aileye çok farklı zamanlar yaşatacaktır.
Yapım Yılı : 2004-2009
Oyuncular : Tahsin Sütçüoğlu (Gazanfer Özcan), İffet Sütçüoğlu (Hümeyra), Volkan Sütçüoğlu (Ata Demirer), Burhan Altıntop (Engin Günaydın), Aslı Sütçüoğlu (Gülse Birsel), Makbule Kıral (Hasibe Eren), Sacit Kıral (Tolga Çevik), Bülent Onaran (Rutkay Aziz), Şesu (Bülent Polat), Tanrıverdi (Sarp Apak), Fatoş (Şenay Gürler), Cem Onaran (Levent Üzümcü), Gaffur (Peker Açıkalın), Sertaç ve Tacettin İkilisi (Yavuz Seçkin – Veysel Diker), Laz Dursun (Ömür Arpacı), Şahika Koçarslanlı (Binnur Kaya), Dilber Koçarslanlı (Binnur Kaya)
Tür : Komedi
Sarp Yılmaz uzun yıllar önce babasının cinayetler işleyen bir seri katil olduğunu öğrenir. Babası kebapçı Celal adında bir mafya babasına çalışan çok tehlikeli bir tetikçidir. Sarp'ın çok sevdiğin annesi Füsun ve bir de kardeşi Mert vardır. Mutlu hayatları babalarının polisler tarafından alınmasıyla zindan olur. Bir de Sarp kardeşi Mert'in kaçırıldığını öğrenince dünyası başına yıkılır. Bu kadar büyük olaylar yaşayan küçük çocuk bir gün kardeşini bulacağım ümidiyle polis olmak için akademiye girer. Akademiyi birincilik ile tamamlayacağı sırada kebapçı Celal'in en büyük düşmanı Yusuf müdür tarafından babasının bir seri katil olduğunu bildiği için mezuniyeti yakılır. Fakat işler aslında göründüğü gibi değildir. Çünkü Yusuf Müdür ve Sarp birlikte çalışacaklardır. Sarp hem babasının ölümüne neden olan Kebapçıyı yakalayacak hem de kardeşi Mert'i bulmak için büyük bir mücadeleye girecektir. Bütün bu olanlardan annesi Füsunun'da hiç bir zaman haberi olmayacaktır.
Yapım Yılı : 2016 - 2017
Oyuncular : Çağatay Ulusoy (Sarp Yılmaz), Aras Bulut İynemli (Umut Mert), Çetin Tekindor (Kebapçı Celal Duman), Bensu Soral (Melek), Rıza Kocaoğlu (Davut), Mustafa Uğurlu (Yusuf Müdür), Damla Colbay (Eylem), Nihal Koldaş (Füsun Yılmaz), Seyithan Özdemir (Minik), Mustafa Yıldıran (Mestan), Yıldıray Şahinler (Hasan - Alyanak), Gözde Kansu (Yeşim Duman), Fatih Sevdi (Metin Yılmaz), Nebil Sayın (Coşkun), Selim Erdoğan (Ömer), Ercan Kesal (Akın Işık - Köstenceli), Deniz Gürzumar (Barış), Mehmet Yılmaz Ak (Yaşar), Barış Kıralioğlu (Musa), Uğur Yıldıran (Selim), Duygu Sarışın (Sema), Uğur Yücel (Kudret Sönmez), Levent Can (Haluk)
Tür : Aksiyon,Dram,Gizem,Suç
Birbirlerinin en büyük düşmanı olan Ali İhsan ve Adalet hem de birbirlerine aşıktır. Çamlıhemşin’in Şenyuva Köyünde her yıl düzenlenen ve gelenek haline gelen bir festivalde Ali İhsan dedesi için görev almaktadır. Köyün Muhtarının eşi Hilmiye ise bu eski aşıkları bir araya getirmek için elinden geleni yapmaya niyetlidir. İki inatçı insan inatlarını bırakıp bir araya gelebilecekler midir?
Yapım Yılı : 2013 - 2014
Oyuncular : Demet Akbağ (Adalet), Erdal Özyağcılar (Ali İhsan Gedik), Yasemin Sanino (Denise Rutherfod), Cengiz Bozkurt (Muhtar Ali Kocabaş), Gözde Çetiner (Hilmiye Kocabaş), Görkem Şarkan (Tayyar Kacabaş), Nilay Erdönmez (Emine Kocabaş), Nihan Büyükağaç (Fatma Gedik), Devin Özgür Çınar (Vesile Gedik), Oya Unustası (Gülben Gedik), Hakan Salınmış (Hayati Özbalcı), Zuhal Gencer (Hayriye Özbalcı), İbrahim Kendirci (Orhan Özbalcı), Merve Erdoğan (Gonca Özbalcı), Aykut İspir (Ömer Lütfü), Tekin Temel (Ercüment), Muharrem Bayrak (Cavit), Bahadır Efe (Radyocu Cemal), Bülent Atacan (Sadi)
Tür : Komedi
Neriman fatihte yaşayan bir genç kızdır. Bir de Neriman'ın küçüklükten beri aşkı Şinasi vardır. Bir de Neriman için mücadeleye etmeye hazır olan yakışıklı ve zengin Macit vardır. Macit ve Şinasi her zaman mücadele edeceklerdir. Neriman ise hayatının en zor dönemlerini geçirecek ve hayatını geçireceği insanı seçecektir.
Yapım Yılı : 2013 - 2014
Oyuncular : Kadir Doğulu (Macit), Neslihan Atagül (Neriman), Yunus Emre Yıldırımer (Şinasi), Dilara Öztunç (Pelin), Başak Parlak (Rüya), Seda Türkmen (Fahriye), Pınar Dikici (Şahika), Emre Yılmaz (Özgür), Itır Esen (İnci), Uğur Demirpehlivan (Gülter), Okday Korunan (Faiz), Fırat Topkorur (Cihan), Gökçe Akyıldız (Aslı), Süeda Çil (Zehra), Olcay Yusufoğlu (Duygu), Seher Terzi (Kader), Gamze Süner Atay (Feyza), Sevinç Sırma (Nezahat), Özhan Carda (Kerim), Mehmet Uslu (Selim), Yusuf Baymaz (Emre), Ateş Fatih Uçan (Asım), Özgürcan Çevik (Onur), Kahraman Sivri (Cemal), Özdemir Çiftçioğlu (Nihat), Serkan Şenalp (Bora), Murat Göksu (Barış Hacıhan)
Tür : Dram, Romantik
Tolga Çevik, müzisyen Özer (Minik) ve yardımcı oyuncu Sarp Bozkurt her hafta sahne alarak seyircilere komedi şöleni yaşatmaktadırlar. Yönetmenleri ve konuları yaratan kişi ise Fırat Parlaktır. Tolga Çevik'e her hafta farklı konulardaki skeçleri doğaçlama olarak oynamaktadır. Arkadaşım kelimesi ile hitap edilen Tolga Çevik bazen seyirci bazende haftalık gelen ünlüler ile birlikte sahneye çıkmaktadır.
Yapım Yılı : 2007 - 2011
Oyuncular : Tolga Çevik, Sarp Bozkurt, Fırat Parlak, Özer Atik, Hande Soral, Salih Kalyon, Nilgün Belgün, Hakan Yılmaz
Tür : Komedi
O Ses Türkiye Son Bölüm izle, ,O Ses Türkiye izle, Türkiye'nin ünlü sanatçılarının: Murat Boz, Seda Sayan, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan her hafta gelen yarışmacıları söyledikleri şarkıya göre kendi takımlarına almak için arkaları dönük oturdukları koltuklarında beğendikleri yarışmacı olduğunda düğmeye basmaktadırlar. Daha sonra jüri üyeleri yarışmacıyı kendi takımına almaya çalışırlar. İlerleyen süreçlerde takıma alım bittiğinde artık düellolar başlar. Düellonun sonunda birinci olan kişi büyük bir ün ve ödüller kazanır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Acun Ilıcalı, Hadise, Beyazıt Öztürk, Murat Boz, Seda Sayan, Saadet Özsırkıntı
Tür : Yarışma Programı
Her hafta farklı yarışmacının katıldığı programın sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu yapmaktadır. Yarışmaya katılan yarışmacıların 12 sorusu ve 4 joker hak vardır. Joker haklar telefon hakkı, seyirci joker hakkı, yarı yarıya joker hakkı ve, çift cevap joker hakkı vardır. 12 sorunun içerisinde baraj soruları bulunur. İlk baraj sorusunu geçerseniz süreli olan sorular artık süresiz oluyor. İkinci barajda geçtiğinizde bir joker daha kazanıyorsunuz. 12 sorunun hepsine doğru cevap verdiğinizde artık 1 Milyon TL'lik büyük ödülün sahibi olabiliyorsunuz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu
Tür : Yarışma Programı
Geceleri daha yoğun olan kapkaççıların, hırsızların, dilencilerin, tinercilerin, alkoliklerin olduğu karanlık ve korkunç sokaklar dizinin konusu oluşturmaktadır. Bütün olaylar Yağmur Çankaya isimli güzel bir kadının etrafında gelişecektir.
Yapım Yılı : 2012 - 2013
Oyuncular : Melisa Sözen (Yağmur), Alican Yücesoy (Şubat), Musa Uzunlar (Aziz bey), Serkan Ercan (Başkomser Arif), Özkan Uğur (Samim Akça), Ülkü Duru (Yıldız Çankaya), Tansu Biçer (Saltuk), Sermet Yeşil (Deli İbrahim), Nadir Sarıbacak (Duble), Ahmet Kaynak (Tolga Akça), Damla Sönmez, Ezgi Çelik, Ece Dizdar, Kaan Yılmaz, İbrahim Selim, Ali Savaşçı, Asil Büyüközçelik, Engin Alpateş, Burak Çimen, Onur Gürçay, Cüneyt Karadurak, Umut Tanyolu, Öyküm Erdoğan, Öner Ateş, Ege Tanman, Abraham Mbowe, Ünal Hakverdi, Murat Göktepe, Batuhan Pamukçu, Halil İbrahim Ünal, Özer Arslan, Tamer Yurtbaşı, Türkü Turan, Gökhan Karacık
Tür : Dram,Fantastik,Suç
Gülseren 32 yaşına gelmiş çok çalışkan ve yürekli bir kadındır. Cihan'da hayatı boyunca her zaman başarılı olmak için elinden geleni yapan bir adamdır. Çalışkanlığı Cihan'a İstanbul'da ki bir çok restaurant ve kafelerin sahibi olmayı sağlar. Kaderin cilvesiyle Gülseren ile Cihan birbirlerini bulurlar. Birbirlerine aşık olan Gülseren ve Cihan yasak bir aşka adım atarlar. Gülseren ile Cihan'ın evli olması hayatlarını çok zora sokacaktır.
Yapım Yılı : 2014 - 2017
Oyuncular : Erkan Petekkaya (Cihan Gürpınar), Nurgül Yeşilçay (Gülseren Gülpınar), Ebru Özkan (Dilara Gürpınar), Barış Falay (Harun Erguvan), Mine Tugay (Asuman), Tolga Tekin (Özkan Gülpınar), Nursel Köse (Keriman Akçatepe), Ahu Yağtu (Candan Soylu), Ertuğrul Postoğlu (Yıldırım), Alina Boz (Hazal Gülpınar), Burak Tozkoparan (Ozan Gürpınar), Leyla Tanlar (Cansu Gürpınar), Taner Turan (Burhan), Güneş Hayat (Hatice), Ceyhun Mengiroğlu (Deniz), Ayhan Bozkurt (Engin), Sarp Can Köroğlu (Mithat Mete Pars), Aylin Eren (Beril), Civan Canova (Rahmi Gürpınar), Hümeyra (Maide Erkoç), Cemal Hünal (Alper Tek), Ayta Sözeri (Nezaket), Şükran Ovalı (Ayşe Yükselen), Hakan Ummak (Bülent), Sarp Akkaya (Damir), Simay Barlas (Öykü), Atakan Işıktutan, Seda Akdoğan, Erkan Bilgütay
Tür : Dram,Suç
Dünyaya hükmetmiş Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu olan Osman Gazi'nin Osmanlı Beyliği döneminin siyasi olaylarını, entrikalarını, kumpas ve savaş olayları dizinin konusu oluşturmaktadır. Dünyada 600 yıl hüküm süren Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Gazi'nin hayatı konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Burak Özçivit (Osman Gazi Osman Bey), Aslıhan Karalar (Malhun Hatun), Ragıp Savaş (Dündar Beyin Yetişkinliği), Ayşegül Günay (Zühre), Nurettin Sönmez (Bamsı Beyrek), Saruhan Hünel (Alisar), Seda Yıldız (Dabali), Alma Terziç (İzadora), İsmail Hakkı Ürün (Samsa Çavuş), Celal Al (Abdurrahman Alp)
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Tarih
Kerem ailesinin sahip olduğu tekstil firmasını büyük bir çalışma ile piyasa lideri yapar. Fakat karakteri her çiçekten bir bal alan bir karakter olduğu için babası Muhsin tarafından hep yadırganmaktadır. Ayşe ise tekstil firmasında çalışmakta olan kızdır. Ağabeyinin zengin biriyle evlendirmek istemesi üzerine Kerem ile durumu konuşurlar ve Kerem sahte olarak evleneceği adam olur. Fakat bu sahtelik zaman geçtikçe ellerine ayaklarına dolaşacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Çaglar Ertugrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli
Tür : Komedi, Romantik
Rıza Baba, Mesut, Hüsnü, Ali, Aylin ve bir çok polisin hayatlarını İstanbul'un arka sokaklarındaki kötülükleri temizlemek için tehlikeye soktuğu ve bu uğurda şehit olan binlerce polisin hayatları konu alınmaktadır. Her biri farklı hayatlara sahip olan ekip şehri canları pahasına koruyacaklardır.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Zafer Ergin, Sevket Çoruh, Özgür Ozan
Tür : Aksiyon, Macera, Komedi
Adnan Ziyagil çok varlıklı bir iş adamıdır. Yıllar önce ise yeğeni Behlül'ü yanına alır. Behlül'ü kızı ile evlendirmeyi düşünür. Adnan yeni bir kadın ile tanışır. Bu kadının adı Bihter'dir. Bihter ile evlenen Adnan'ın hesaba katmadığı bir durum vardır. Behlül ve Bihterin arasında çok gizli bir aşk başlar. Bu aşkı gizli tutmak isteyen Behlül ve Bihter hayatlarının en zor döneminden geçecektir.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Beren Saat, Nebahat Çehre, Hazal Kaya, Zerrin Tekindor
Tür : Dram, Romantik
Deniz işlemediği bir suçtan dolayı hapse atılır. Deniz'in tek isteği ceza evinden kurtulup kızına ve kendisine güzel bir hayat yaşatmaktır. Fakat içeride de ona düşman olan Kudret ile dışarıda da aileleri düşman olur. Deniz bir çok olayı göze alır ve artık tek amacı kızını korumak olur. Fakat Kudret, Deniz'i hiç rahat bırakmayacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse
Tür : Suç, Dram
Nejat karısı tarafından terk edilen bir adamdır. Kızı Kayra ile birlikte yaşamaktadır ve annesinin döneceğini söyleyerek kendi yazdığı kurmaca mektuplar ile kızı Kayra'yı kandırır. Fakat Kayra büyüdükçe bu yalanları yavaş yavaş fark eder. Nejat ise karşısına çıkan Suna ile birlikte bu yalanı kapatmaya çalışacaktır. Kayra ise Suna'yı annesi sanmaktadır. Suna ise Nejat ile bu yalanı devam ettirmek zorundadırlar. Fakat ikili zaman geçtikçe gerçek birer karı-koca olur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Furkan Palali, Asli Bekiroglu, Lavinya Ünlüer
Tür : Komedi, Romantik
Kadir, Zeynep, Kerem ve Cemre yaşadıkları korkunç kazadan sonra tanışırlar. Kadir kendi sorunları ile başa çıkmaya çalışan bir adamdır. Kerem, Cemre ve Zeynep ise bu hikayeye istemeseler de ortak olurlar. O çarpışma onların yaşadığı değil kaderlerinin yaşadığı çarpışmaydı.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Kivanç Tatlitug, Elçin Sangu, Alperen Duymaz
Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim
Çok Güzel Hareketler Bunlar 1. Kuşağın hepsinin büyük üne kavuşmasında büyük rol oynayan Yılmaz Erdoğan'ın seçtiği ve eğittiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. kuşak ekibinin her hafta yazdığı tiyatro skeçleri sunulmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yilmaz Erdogan, Gürhan Altundasar, Evliya Aykan, Safa Sarı, Hamza Yazıcı
Tür : Aile, Komedi
İstanbul'un en tehlikeli mahallesi Çukur'da İdris Baba ve evlatlarının, İdris'in geçmişte yaptığı hatalar yüzünden çektikleri zorluklar ve ihanetler koca bir aileyi paramparça edecektir. Fakat kimsenin umudu olmayan ailenin en küçüğü Yamaç kendisine ters olan mafya alemine giriş yapacaktır. Yamaç'ın ailesini kurtarmaktan başka çaresi yoktur.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Aras Bulut Iynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil
Tür : Aksiyon, Suç, Gerilim
Mert, Gökçe ve Bora çok sevdikleri arkadaşları Toprak’ı trafik kazası sonucu kaybederler. Bu haber ile tamamen yıkılan arkadaşlar Toprak'ın hayali olan Rock Festivalin'de sahneye çıkmak için para kazanmaya ve kendilerini geliştirmeyi hedeflerler. Fakat hayat onların düşündükleri gibi değil, çok engellerle doludur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Bora Akkas, Su Kutlu, Baran Can Eraslan
Tür : Komedi
Dünyaya boyun eğdiren Osmanlı İmparatorluğunun kurulmak için hangi zorlu mücadeleler verdiğine tanık oluyoruz. Osmanlının kurucusu Osman Bey'in babası Ertuğrul Gazi’nin Kayı Boyu'nun liderliğini yaptığı dönemlerde yükselmeye çalışması ve ihanetlerle dolu hayatına konuk oluyoruz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Cengiz Coskun
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Tarih
Azra üvey annesi Sumru, kardeşi Mert ve babası ile birlikte yaşamaktadır. Babası yangında ölür ve Sumru bütün paraların üstüne konar. Bunun üzerine iş arayan Azra çok iyi bir kadın olan Feride Hanım'ın restoranına girer. Fakat Sumru'nun baskılarına maruz kalan Azra kardeşine ve kendisine çok güzel bir hayat için çabalamaktan başka çaresinin olmadığını bilmektedir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Alp Navruz, Alina Boz, Seray Gözler
Tür : Dram
Sanem babasına yardımcı olmayı seven ve sahip oldukları bakkala nefes darlığı olan babasının yerine arada bir bakmaktadır. Ablasının Lale'nin çalıştığı kadın dergisin'de eleman arandığını duyunca başvuru yapar. Kabul edilir ve patronun oğlu Can ile birbirlerinden hoşlanacaklardır. Fakat bu ilişki çok zor bir ilişkidir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler
Tür : Komedi, Romantik
Hızır Çakırbeyli küçük yaşlarından beri karanlık işler ile uğraşan ve büyüyen bir mafyadır. Hızır işlerine ailesini de dahil eder ve büyük bir mafya topluluğu olurlar. Fakat yeni insanlar tanıyan aile, ihanetle, yalanla ve tehlikeli entrikalardan birbirlerini satmadan kurtulabilecekler midir? Hızır ise çok büyük mafya babaları ile birlikte kafa kafaya gelecektir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yildirimer, Ozan Akbaba
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Galip derviş mükemmel zeki bir polistir. Fakat çok farklı takıntıları ve tikleri olan Galip Derviş polislikten alınır. Tekrar polis olmanın hayallerini kuran Galip Derviş bir de 4 yıl önce arabasına koyulan bomba yüzünden karısının ölümüne neden olan katili bulmanın yollarını aramaktadır.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Algi Eke, Orhan Güner, Engin Günaydin, Ersin Korkut
Tür : Suç
Müge Anlı'nın sunduğu yarışma programı 2 yarışmacının birbirlerine olan güvenlerini ölçmektedir. Gelen sorulara doğru yanıt verdiklerinde kazandıkları paralar artan yarışmacılar birbirlerine güvenip parayı paylaşacaklar veya parayı sadece birisi alacak. Büyük ödül 1 Milyon TL'dir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Müge Anlı
Tür : Yarışma Programı
Demir ve Selin aynı evin üzerinden birbirlerine hak iddia eden iki insandır. Fakat bu iki inatçının ortak bir yol bulması imkansızdır. Bu olayların üstüne birde aralarından birinin diğerinin şirketine yönetici olarak gitmesi hayatlarını büyük bir çıkmaza sokacaktır. Fakat hayat sürprizlerle doludur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Furkan Andic, Aybüke Pusat, Ali Yagci
Tür : Komedi, Romantik
Miran İstanbul'dan bir iş adamı olarak Midyat'a gelir. Nasuh'a iş yapmak için bir teklif verir bu teklif işten fazlası olur ve Miran kendisine Nasuh'un torunu Reyyan'ı da ister. Fakat Nasuh bunu kabul etmez. Miranın aşkından vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Fakat Miran ve Reyyan'ın kavuşması çok zordur. Çünkü Nasuh Midyat'ın en güçlü insanıdır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Akin Akinözü, Ebru Sahin, Gülçin Santircioglu
Tür : Dram
Bahar çok talihsiz ve kadersiz bir kadındır. İki çocuğu olan Bahar küçükken annesi tarafından terk edilmiştir. Bahar babasını ve babaannesini de kaybetmiştir. Bahar'ı hayata bağlayan iki çocuğudur. Kaderin cilvesiyle Sarp ile tanışan Bahar'ın hayatı olumlu yönde ilerlemeye başlar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yildirimlar
Tür : Dram
Sevda büyük bir yıldız olup hayatını güzel yaşamak isteyen genç bir kızdır. Ali ile kaderin cilvesiyle yolları kesişen Sevda'nın hayatı kardeşini mafyadan kurtarmak ile büyük zora girer. Ali ise yıllardır bulamadığı kardeşini bulmak ister. İkili zaman geçtikçe birbirlerine aşık olmaya başlar. Fakat Pilot ve Uygar adındaki mafyaların bildikleri sırlar bu ikilinin aşklarına büyük engel olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Demir evlendiği kadın Asu ile birlikte bir çocuğa sahip olur. Öykü çok zeki bir kız olur. Fakat Demir ve Asu boşanır. Çocuk Asu ile yaşamaktadır. Demir ise ortağı Uğur ile birlikte büyük vurgunlar yapmayı planlamaktadır. Fakat Öyküye bakmak zorunda kalan Demir 8 yaşındaki Öykü tarafından tam anlamıyla bir babaya dönüşecektir. Artık sorumluluğunu kabul edecek ve kızı için kötü işlerden vazgeçecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Bugra Gülsoy, Beren Gokyildiz, Leyla Lydia Tugutlu
Tür : Dram
Kuzey sinirli, gergin ve kabadayı bir karakterdir. Güney ise sakin ileri görüşlü beyefendi bir karakterdir. Birbirlerine tamamen farklı olan bu kardeşler aynı kıza aşık olurlar. Fakat Kuzey'in hapse düşmesi ve içeride kendisine ömür boyu düşmanlık edece Ferhat ile takışması Kuzey'i hayatının en zorlu sürecine sokacaktır. Güney ise hayatına devam edecek ve Cemre'ye yakın olacaktır. Ferhat ise Kuzey'in peşini bırakmayacaktır.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Kivanç Tatlitug, Bugra Gülsoy, Öykü Karayel
Tür : Dram
Yasemin yurtta kardeşleri ile büyümüştür. Büyüdükten sonra kendisini kurtarmayı başaran kardeşlerini de kurtarmayı kafasına koymuştur. Bu sırada Cem ise ailesinden dolayı yaralı büyüyen bir adamdır. Bu iki insan birbirlerini bir organizasyonda tanırlar. Yavaş yavaş ikilinin arasında tutkulu bir aşk alevlenir. Fakat ikisininde büyük sorunları onları çok yıpratacaktır. Gerçek aşkın farkında olan ikilinin yoluna hep özel hayatları taş koyacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Burak Sevinç, Melis Sezen, Selen Uçer
Tür : Dram, Romantik
Vatan dediğimiz kara parçası için hayatlarını tehlikeye atan ve gözlerini bile kırpmayan kahraman askerlerimiz için yapılan dizide bir çok askerin özel hayatları, yaşadıkları zorluklar ve gözü kara oluşları, fedakarlıkları konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yurdaer Okur, Saygin Soysal, Ipek Karapinar
Tür : Aksiyon, Dram, Savaş
Yiğit ve Emir birbirleriyle iyi anlaşan kardeşlerdir. Özleme dayanamayan aile hep birlikte tekrar İstanbul'a gelirler. Fakat yapılan bir soygun sonrasında aile içten içe parçalanmaya başlar. İstanbul'a gelirken birlikte güzel hayaller kuran aile ve özellikle Yiğit ve Emir'in hayatı zaman geçtikçe birbirinden kopacaktır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Kerem Bürsin, Sukru Ozyildiz, Sükran Ovali
Tür : Dram, Romantik
Aileden zengin olan Aziz Almanya'da doğmuş ve ailesiyle birlikte Türkiye'ye dönmüş bir gençtir. Tam anlamıyla lider bir karaktere sahiptir. Aziz'in ilerleyen zamanlarda sırtlamak zorunda kalacağı bir de aile şirketi olacaktır. Fakat aşkın ne zaman geleceği ve neler yaptıracağını kimse bilemez. Aziz'in kritik zor kararları ve mücadelesi geleceğini şekillendirecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kadir Dogulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Reyhan çok iyi kalpli ve içten bir kızdır. Annesi öldükten sonra yetim kalan Reyhan'ı, Hikmet adındaki zengin iş adamı oğluyla evlendirmek ister. Reyhan bu durumu kabul etmez fakat kabul etmek zorunda bırakılır. Hikmet'in karısı ise bu durumu hiç hoş karşılamaz ve bu evliliğin olmaması için elinden geleni yapacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Özge Yagiz, Gokberk Demirci, Yagmur Akdag
Tür : Dram
Türkiye devletini, milliyetçiliğini ve halkını ele geçirmek isteyen çok güçlü bir örgüt vardır. Fakat bu örgütün karşısında ise devletin genç insanları olacaktır. Bu acımasız ve korkunç savaşta bir çok can kaybı olacaktır. Türkiye'nin en çok aranılan ve özlenilen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi dizisini sitemizden izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi tüm bölümleri, Kurtlar Vadisi Full HD, Kurtlar Vadisi restorasyon bölümleri izle.
Yapım Yılı : 2003
Oyuncular : Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Gürkan Uygun
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Dünyanın en çok tanınan ve sevilen yemek yarışması MasterChef'de yarışmacılar 3 şefin gözetimi altında zorlu elemeleri geçerek son 14 kişi arasına seçilirler. Son 14 kişi ise; birer birer elenerek en sonunda 1 kişinin şampiyon olduğu ve MasterChef olarak ayrıldığı bir yarışma programıdır. Türkiye'deki jüriler; Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna, Ekin Eylem Ulaş,Eda Karabulut Nayır,Rıfat Yurttaş,Güzide Mertcan,Nalan Toprak,Yasin Obuz,Batuhan Bayır,Faruk Batuhan Öner,Cemre Uyanık,Onur Dursun,Mustafa Aydın,Suna Aydın,Açelya Kılıçay,Murat Tokmak
Tür : Yarışma Programı
Ada evlendirilmek zorunda bırakılan bir kızdır. Yusuf ise ona destek olan bir gençtir. Yaşanılan zorluklar ve hayat şartlarından dolayı Taşra'dan, İstanbul'a göç eden gençler hayatlarını kazanmak için zorluklarla ve geçmişleriyle mücadele etmek zorunda kalacaktır.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Deniz Can Aktaş,Hafsanur Sancaktutan,Laçin Ceylan,Pelin Öztekin,Durul Bazan,Deniz Altan,Sezin Bozaci,Gülçin Güvenç,Yağız Can Konyalı,Hasan Küçükçetin,Mutlunur Lafçı,Oktay Çubuk
Tür : Dram
İrfan hayata karşı her zaman dik duruş sergileyen ve farklı düşüncelere sahip olan bir adamdır. İrfan'ın hayatı gün geçtikçe farklı insanlar ile tanışması ile hiç beklemediği yönlere doğru gidecektir. Karakterinden ve kendinden asla ödün vermeyen İrfan büyük maceraların içine girecektir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Halit Ergeç, Ozan Güven
Tür : Dram,Romantik
Bir diplomatın kızının Türkiye'ye gelmesi ve burada hayatının en hızlı dönemlerini yaşayacak olması, verilen mücadeleleri konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Engin Akyürek, Neslihan Atagül, Tugay Mercan, İbrahim Çelikkol, Serenay Sarıkaya, Hazal Filiz Küçükköse,
Tür : Dram,Romantik
Melek Gaziantep'li üç çocuklu bir annedir. Uzun yıllar önce babasını hiç sayarak yeni hayatına giden Melek daha sonra amansız bir hastalığa yakalandığını öğrenir. Bu hastalığı kocası Alpay'a anlatmak için dönen Melek çocuklarının velayetini Alpay'ın aldığını öğrenir. Melek ise son bir savaş verip ölmeden önce çocuklarının velayetini alıp babasına bırakmayı hedefler. Bir annenin çocukları için nasıl savaş vereceğine tanık oluyoruz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Nehir Erdoğan (Melek), Kutsi (Halil), Kaan Çakır (Alpay), Şerif Sezer (Nefise), Mustafa Mert Koç (Ömer), Rabia Soytürk (Defne), Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem), Ece Özdikici (Funda), Hande Kaptan (Kadriye), Muharrem Türkseven (Mahmut), Poyraz Ar (Seyit Ali), Mehmet Çevik (Seyit Ali Karadağ), Rami Narin, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde
Tür : Dram
Kuzey ve Yıldız aynı köyde aileleri ile birlikte yaşayan iki gençtir. Yıldız, Kuzey'e deliler gibi aşıktır. Kuzey ve Yıldız'a söz yüzükleri takılır ve Kuzey eğitim almak için İstanbul'a gider. Burada tanıştığı bir kadına aşık olur ve yüzük atar. Daha sonra aradan geçen yıllar sonra 3 çocuğu olan Kuzey'i bir gün karısı tarafından terk edilir. Kuzey ise dışlandığı ve istenilmediği köyüne dönmek ve Yıldız'ın kalbini kazanmak için ani ve kesin bir karar alır. Yıldız ise nefretini ve öfkesi hala geçmediği için Kuzey'i geldiği yere geri göndermeye niyetlidir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Aslıhan Güner (Yıldız Kadıoğlu), İsmail Demirci (Kuzey Mollaoğlu), Cezmi Baskın (Yaşar Kadıoğlu), Ferda Kaynar (Hanife Kadıoğlu), Hüseyin Soyaslan (Şeref Mollaoğlu), Uğur Demirpehlivan (Emine Mollaoğlu), Toygan Avanoğlu (Sefer Kadıoğlu), Aslıhan Kapanşahin (Mine Mollaoğlu), Berfin Nilsu Aktaş (Gökçe Mollaoğlu), Gizem Güneş (Feride Mollaoğlu), Yasemin Hadivent (Fadime), Zeynep Kankonde (Pembe Mollaoğlu), Özgün Karaman (Ömer), Merve Şen (Nahide Kadıoğlu), Ecem Çalhan (Kamer Mollaoğlu), Burak Can (Poyraz Kadıoğulları
Tür : Dram, Romantik
Eski boks şampiyonu Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı oğlu Güneş ile birlikte yaşamaktadır. Boksu bırakmış ve oğlu ile güzel bir hayat yaşayan Fırat oğlu Güneş'in hasta olduğunu öğrendiğinde dünyası başına yıkılır. Tedavi için İstanbul'a gelen Fırat ve Güneş, Güneş'in tedavisi için yeterli paranın olmamasından dolayı baba Fırat tekrar ringe çıkmayı kabul eder. Yıllar önce ringde ölen bir adamın kız kardeşi olan Suna ise Güneş'in tedavisi ile ilgilenen doktordur. Babası Fırat ile ilgili Güneş'e farklı hikayeler anlatır ve küçük çocuğun babasına bakış açısını değiştirecektir. Suna'nın önünde seçenekler olacaktır. Fırat ise hayatının en zorlu dönemlerinden geçecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tolgahan Sayışman (Fırat Bölükbaşı), Yıldız Çağrı Atiksoy (Suna), Emir Özyakışır (Emir Bölükbaşı), Erdal Özyağcılar (Yaman Günaltay), Erkan Avcı (Zafer), Bahar Süer (Mücella), İlayda Alişan (Neslihan), Şahin Kendirci (Şahin), Mehmet Bozdoğan (Tansel), Halit Özgür Sarı (Kerem), Vedat Erincin (Harun), Meltem Savcı (Gülten), Berk Yangın (Serhat), Ümit Erdim.
Tür : Aksiyon,Dram
Karasu ailesi gül gibi geçinip giden varlıklı bir ailedir. Ailenin en söz sahibi olan insanı Asiye yıllardır sakladığı bir sır aileyi karıştıracaktır. Asiye'nin gayri meşru çocuğu olan Hasan'ın oğlunu alan Asiye gelini Şule’nin kucağına verdiği bebek aslında Asiye'nin torunudur. Gerçekler yavaş yavaş ortaya çıktıkça çocuğun anne ve babası da ortaya çıkacaktır. Aile ise tamamen farklı zamanlar geçirecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Nazan Kesal (Asiye Karasu), Serhat Teoman (Ali Kemal), Ceyda Ateş (Şule), Kenan Acar (Murat), Merve Çağıran (Akça), Nimet İyigün (Emine Yılmaz), İsmail Hacıoğlu (Hasan Çetin), Mehmet Emin Güney (Efe), Okday Korunan (Osman Şahin), Selda Aktuna (Melek Şahin), Aylin Aras (Ayşe Şahin), Emre Kerem Ketenci, Oktay Samurkaş, Emre Yetek.
Tür : Dram
Mete yaşama sevinci olan bir çocuktur. Fakat hastalığı yüzünden ailesiyle birlikte İstanbul'dan köye yerleşirler. Mete burada okçuluk spor dalı ile tanışır ve işte tam da bu anda Mete'nin hayatı çok değişecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Özgür Ege Nalcı (Tozkoparan Mete), Burak Kut (Cihan), Burcu Altın (Sedef), Helin Melike Çal (Tozkopran Yasemin), Yusuf Gökhan Atalay (Salih), Fatih Yılmaz (Can), Deniz Erayvaz (Arda), Alara Kardak (Merve), Yağız Kılınç (Sinan), Leyla Kırşan (Elif), Tuana Naz Tiryaki (Asya), Demir Saygı (Burak), Doruk Kaan Aslan (Kerem), Emre Şen (Sezgin Hoca), Dilara Akın Yazıcı (Mehpara), Emrah Ben, Turan Günay (Nevzat), Selina Gebeş, Hira Mert Yüce (Destan), züm Çakır (Ayla Arıkan), Yasemin Balık, Ayşe Kökçü, Cemal Hünal, Mert Kabaca
Tür : Macera,Fantastik
Aslım İzmir'den, Ankara'ya üniversite için gelir. Burada Ozan adında bir çocuk ile hemen kavga eder. İki genç zaman geçtikçe birbirlerine aşık olacaktır. Bu aşk gençlerin hiç bilmedikleri geçmişin kapılarını tekrar aralayacaktır. Aslım ve Ozan'ın ailelerinin birbirlerine olan meseleleri tekrar açılacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı
Tür : Dram
Maraz Ali ve Adanalı iki büyük düşmandır. Eskiden başarılı bir polis olan Maraz Ali yeni hayatında bir çete kurmuştur ve büyük servetlerin sahibi olmaktadır. Adanalı ise her zaman adaletten ve devletten yana olan bir adamdır. Birbirlerinin süt kardeşi olan ve çocukluklarını bilen Maraz Ali ve Adanalı her zaman kaderin onları bir araya getirmesinden dolayı şikayetçilerdir. Adanalı'dan, Maraz Ali'i yakalaması istenir. Bu yüzden de tahini İstanbul'a çıkartılır. Maraz Ali ve Adanalı artık İstanbul'da nefes kesen mücadelelere girecektir. Zaman geçtikçe de hayatları ortak noktalarda birleşecektir.
Yapım Yılı : 2008-2010
Oyuncular : Oktay Kaynarca (Adanalı), Mehmet Akif Alakurt (Maraz Ali), Çağkan Çulha (Engin) , Umut Oğuz (Fiko), Serenay Sarıkaya (Sofia), Orhan Aydın (Nevzat Müdür), Zeynep Koltuk (Maria), Selin Demiratar (İdil), Alican Yücesoy (Tilki Timur), Fırat Albayram (Boncuk), Rüzgar Aksoy (Ferruh), Ayhan Eroğlu (Matador İsmail), Seda Bakan (Başak).
Tür : Aksiyon,Suç
Yavuz Sultan Selim (I. Selim)'in oğlu olan Kanunu Sultan Süleyman'ın hayatını, savaşlarını, duygularını ve düşüncelerini konu alan dizide fetihler sırasında yapılan stratejiler ve harem içerisinde dönen stratejik olaylar konu alınmaktadır. Kanuni Sultan Süleyman ise nasıl Osmanlı devletini büyük bir imparatorluk yaptığını ve en geniş sınırlarına nasıl ulaştırdığı da konu alınmıştır.
Yapım Yılı : 2011-2014
Oyuncular : Halit Ergenç (Kanuni Sultan Süleyman), Meryem Uzerli (Haseki Hürrem Sultan), Nebahat Çehre (Ayşe Hafsa Sultan), Nur Fettahoğlu (Mahidevran Sultan), Mehmet Günsür (Şehzade Mustafa), Gürbey İleri (Şehzade Mehmed), Engin Öztürk (Şehzade Selim), Aras Bulut İynemli (Şehzade Bayezid), Tolga Sarıtaş (Şehzade Cihangir), Serhan Onat (Şehzade Murad), Pelin Karahan (Mihrimah Sultan), Selma Ergeç (Hatice Sultan), Okan Yalabık (Pargalı İbrahim Paşa), Ozan Güven (Rüstem Paşa), Tuncel Kurtiz (Şeyhülislam Ebusuud Efendi)
Tür : Biyografi, Dram, Tarih
Kandemir, İstanbul'da bir dolandırıcılık çetesinin lideridir. Robin hood edasıyla çalan çete ihtiyacı olmayan kimselerden çalmaktadır. Kendi yetiştirdiği ve ayıkladığı ekibi ile birlikte dostluk ve kardeşlik duyguları had safhadadır. Kandemir'in en eski ve en yakın dostu Ali Rıza Kaptan'ın ceza evine girmesiyle birlikte ekip yeni kimliklerle birlikte büyük ve nefes kesen mücadelelere girecektir.
Yapım Yılı : 2014-2015
Oyuncular : Uğur Polat (Kandemir Mercan), Şebnem Bozoklu (Yaren), Salih Bademci (Ceyhun Bıyıkoğlu), Erkan Kolçak Köstendil (Karlos), Sevtap Özaltun (Derya), Caner Özyurtlu (Bahadır), Kaan Yıldırım (Ferdi), Zeynep Kankonde (Şehriban), Beyti Engin (Hayati), Alptekin Serdengeçti (Ali Rıza), Bahadır Hakim (Shan Li), Can Bartu Aslan (Gıyas), Zihni Göktay (Servet), Ayta Sözeri (Umay), Hulusi Kentmen (Gazanfer Nevizade), Fırat Tanış (İsfendiyar Kapusuz), Necip Memili (Doğan Yıldız), Ezgi Eyüboğlu (Ada Akça)
Tür : Komedi,Suç
Henüz 6 yaşındaki oğlu tahta geçtiğinde Saltanat Naibeliği mevkisine yükselen Kösem Sultan, Geldiği makamı fazla fazla kullanarak bütün iktidarı 6 yaşındaki padişah oğlu IV. Murad üzerinden sağlamaktadır. Sultan IV. Murad'ı eğitimli yıllar büyüttükçe kafasındaki taşlar yerine oturacaktır. Bağdat Fatihi olarak anılacak olan IV. Murad yavaş yavaş güçlenecek ve iktidarı eline alacaktır. Bu durumu kabullenmeyen Kösem Sultan ise oğlunun karşısına dikilecektir. Birbirinden zıt ve güçlü ana-oğul Padişah ve Sultan karşı karşıya geleceklerdir. Sultan IV. Murad ise Kanun-i Sultan Süleyman'dan sonra Osmanlı imparatorluğuna en parlak dönemlerini yaşatmak için gözü kara şekilde politikalar izleyecektir.
Yapım Yılı : 2015-2017
Oyuncular : Nurgül Yeşilçay (Kösem Sultan), Farah Zeynep Abdullah (Farya Bethlen), Metin Akdülger (Sultan 4. Murad), Caner Cindoruk (Silahtar Mustafa Paşa), Aslı Tandoğan (Gevherhan Sultan), Engin Benli (Sinan Paşa), Necip Memili (Evliya Çelebi), İsmail Demirci (Kemankeş Kara Mustafa Paşa), Ushan Çakır (Hezarfen Ahmed Çelebi), Leyla Feray (Ayşe Sultan), Ece Çeşmioğlu (Atike Sultan), Hakan Şahin (Hacı Mustafa Ağa), Şener Savaş (Halil Paşa), Murat Atik (Cornelius), İdil Yener (Lalezar Kalfa), Mustafa Kırantepe (Beynam Ağa), Yiğit Uçan (Şehzade Bayezid), Doğaç Yıldız (Şehzade Kasım), Rıdvan Aybars Düzey (Şehzade İbrahim), Burcu Gül Kazbek (Madam Marguertie), Asil Büyüközçelik (Ladikli Bayram Paşa), Cengiz Okuyucu (Tabanıyassı Mehmed Paşa), Metin Belgin (Ahizade Hüseyin Efendi), Şemsi İnkaya (Zekeriyazade Yahya Efendi)
Tür : Dram,Romantik,Tarih
Kara Ailesi şerefleri, namusları ve gururları için var olan delikanlılığı kendilerine esas alan bir ailedir. 1970 yıllarında Beyazıt da dünyaya gelen Mahir her zaman babası ailesinin reisi Nazif Karayı kendisine örnek alarak büyür. Sevdiğinde gönülden seven Mahir her zaman kaliteli bir insan olmuştur. Bir gün babası Mahir işlemediği bir cinayet ile suçlanınca idamına karar verilir. Mahir ise babasını kurtarmak için ve gerçek suçluları bulmak için tehlikeli ve amansız bir mücadeleye girişecektir.
Yapım Yılı : 2012-2015
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu (Mahir Kara), Bergüzar Korel (Feride Şadoğlu), Çetin Tekindor (Nazif Kara), Erkan Avcı (Necdet Güney), Erhan Yazıcıoğlu (Mehmet Saim Şadoğlu), Fatih Al (Sosyete Yusuf), Melike İpek Yalova (Ayten Alev), Rıza Kocaoğlu (Yasin Ulutaş), Elif Sönmez (İlknur Tiryaki), Reha Özcan (Vehbi Duru), Sermet Yeşil (Sarı Cemal), Atsız Karaduman (Dalyan Rıza), Funda Eryiğit (Belgin Türe), Leyla Lydia Tuğutlu (Songül Kara), Deniz Şen Hamzaoğlu (Bülent Tiryaki), Ulaş Tuna Astepe (Orhan Kara), Cenan Çamyurdu (Erdal Engin), Hüseyin Soysalan (Kütük Nail)
Tür : Aksiyon,Dram,Suç
Salih eşini kaybettikten sonra üç çocuğuna hem annelik hem de babalık yapma görevini üstlenir. Zor zamanlar geçirse de en sonunda çocuklarını kendi ayakları üzerinde durabilecek kıvama getirir. Fakat ekonomik sıkıntıları yüzünden üç çocukta babasıyla aynı evde yaşamaktadır. Fakat çocuklar artık babalarının sözünü dinlememeye başlayacaklardır.
Yapım Yılı : 2015 - 2017
Oyuncular : Settar Tanrıöğen (Salih Çelik), Uraz Kaygılaroğlu (Haluk Güney), Berna Koraltürk (Ece Çelik), Melis Tüzüngüç (Ceylan), Özgün Karaman (Emrecan Çelik), Tolga Pancaroğlu (Egemen Çelik), Dila Bayrak (Aslı Taşçı Çelik), Ayfer Tokatlı (Büşra), Tülay Bursa (Nermin), İpek Tuzcuoğlu (Elif Başaran), Mehmet Ulay (Hasan Güney), Selda Özbek (Müge), Nurhak Mine Söz (Derya), Ertunç Tuncer (Rüzgar), Erol Aksoy (Mehmet), Fırat Albayram (Levent), Mihriban Er (Bahar), Cansu Gültekin (Damla), Cengiz Tangör (Adnan Taşçı), Mehtap Altunok (Müjde Taşçı), Pınar Bibin (Şebnem), Akın Ayvaz (Serkan), Dilara Gönder (Ayşegül)
Tür : Aile,Dram,Komedi
Yıl 1986 Manastırın yakınlarında bir Osmanlı Köyü vardır. Çok uluslu (milletli) olan Osmanlı Devletinde bir çok insan bu köyde yaşamaktadır. Huzur için devam eden hayatları balkanlarda yaşanılan hareketlenme ile yavaş yavaş değişecektir. Ramiz ise ailesine sütçülük yaparak bakmaya çalışan fakir bir adamdır. Bütün siyasi olaylara ve kavgalara rağmen her zaman güçlü kalmaya çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2007
Oyuncular : Erdal Özyağcılar (Sütçü Ramiz), Şebnem Sönmez (Fatma), Berrak Tüzünataç (Vahide 2), Gülçin Santırcıoğlu (Hatice), Ertan Saban (Aleks), Tuna Orhan (Terzi Hasan / II. Abdülhamit), Tolgahan Sayışman (Namık / Mustafa), Gökhan Mete (Kasap Cabbar), Filiz Ahmet (Zarife), Erman Saban (Dilaver), Salih Bademci (Muzaffer)
Tür : Dram, Tarih
Almilla, Şebnem ve Kainat birbirinden çok farklı karakterle sahip olan kızlardır. Birisi gelinlik provasından kaçar, biri nikah masasından kaçar ve biri de düğün salonundan kaçar. Kızların her zaman aşka olan inancı onları onlara büyük maceralar yaşatacaktır.
Yapım Yılı : 2014-2015
Oyuncular : Deniz Baysal (Kainat), Selin Şekerci (Şebnem Gürsoy), Açelya Topaloğlu (Almilla), Firat Altunmeşe (Can), Furkan Andıç (Selim İnan), Senay Gürler (Seniha), Ege Aydan (Müfit), Serenay Aktaş (Pınar Yaymaz), Cihan Yenici (Ege), Fırat Albayram (Özgür Sağlam), Tarık Özenbaş (Arda), Ufuk Tosun (Kasap Kadir)
Tür : Komedi,Romantik
Birbirinden farklı yeteneklere sahip olan profesyonel veya normal aşçılar jürileri etkilemek için yemek yapacaklardır. Daha sonra jüriler yemeğini beğendikleri kişileri kendi oluşturdukları takımlarına almaya çalışacaklardır. Takımlar oluşturulduktan sonra artık jüriler ve yarışmacıları elenmemek için birbirleriyle farklı yarışlar içine gireceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Hazer Amani,Ali Ronay, Rafet İnce, Esen Hünal
Tür : Yarışma Programı
Ömer hayatının aşkını cinayete kurban veren bir adamdır. Bir de Elif adında genç ve güzel bir kız vardır. Elif de çok sevdiği babasının aslında kara para aklayan tehlikeli bir mafya olduğunu öğrenince dünyası başına yıkılır. Ömer ve Elif'in yolları kesişecektir ve ikili arasında aşk başlayacaktır.
Yapım Yılı : 2014 - 2015
Oyuncular : Engin Akyürek (Ömer), Tuba Büyüküstün (Elif), Erkan Can (Tayyar), Damla Colbay (Demet), Bedia Ener (Fatma Andaç), Elif İnci (Melike), Emre Kızılırmak (Levent), Saygın Soysal (Metin), Burak Tamdoğan (Hüseyin), Ahmet Tansu Tasanlar (Arda), İlkin Tüfekçi (Pelin)
Tür : Aksiyon,Dram,Suç
Siyasi kavgaların en sık olduğun dönemlerden birisi olan 80'li yıllar konu alınmaktadır. Sağcı ve Solcu olarak ikiye ayrılan Türkiye'de bir çok insanın hayatları, yaşamları ve yaşam tarzları dizinin ana konusunu oluşturmaktadır. Sadece siyasi olayların işlenmediği dizide eski zamanların aşkları, dostlukları ve yoldaşlıklar da konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2012 - 2017
Oyuncular : Rasim Öztekin (Fehmi), Şoray Uzun (Ahmet), Vural Çelik (Dümbüllü Niyazi), İlker Ayrık (Çağatay), Serhat Kılıç (Ergun Plak), Ayşe Tolga (Gülden), Pelin Akil (Seçil), Mehmet Elmas (46 lık Basri), Hacı Ali Konuk (Bekçi Bekir), Osman Büyükercan (Sağcı Alper), Berat Yenilmez (Pastacı Sami), Yasemin Çonka (Nazlı), Alper Türedi (Yavuz), Ceyhun Fersoy (Şahin), Aylin Kontante (Suzan), Begüm Öner (Elvan)
Tür : Aile,Komedi
Her bölümde farklı hikayeler ve farklı hayatlar konu alınmaktadır. Türkiye'nin ünlü yıldızlarının da içinde bulunduğu dizi de bir çok konu işlenmektedir.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Hayko Cepkin, Levent Güner, Zeynep Tuncay, Bülent Polat, Altan Erkekli, Tamer Karadağlı, Cem Özer, Irmak Ünal, Begüm Akkaya, Fatih Dönmez, Gülşah Sahin, Kaan Urgancıoğlu, Payidar Tüfekçiğglu, Rüçhan Çalışkur, Ozan Bilen, Haluk Bilginer
Tür : Aksiyon,Dram,Macera
Bir zamanlar büyük düşmanlıklar besleyen ve birbirlerine büyük saldırlarda bulunan iki aile sorunları tamamen ortadan kaldırıp barışı sağlamak için aileden iki genci evlendirmeye karar verirler. Yıllardır süren kan davasını sonlandırıp iki büyük sülaleyi aile yapmak için Karahanlar'ın oğlu Hazar, Şahvarların kızı Zilan ile evlenecektir.
Yapım Yılı : 2005 - 2006
Oyuncular : Mahsun Kırmızıgül, Beren Saat, İzzet Günay, Bahri Beyat, Fırat Tanış, Hüseyin Avni Danyal, Aslı Tandoğan, Teoman Kumbaracıbaşı, Deniz Gökçer, Alper Kul, Yıldız Kültür, Mustafa Üstündağ, Mine Çayıroğlu, Ali Sürmeli, Serap Aksoy, Beste Bereket, Nurşim Demir, Elif Dağdeviren
Tür : Dram
Defne her zaman ailesinin baskısını üstünde hisseden bir kızdır. Gelenek ve göreneklerine bağlı olan Laz bir ailenin kızı Defne, ağabeylerinin ve büyük anne baskını her zaman üzerinde hisseder. Aras ailesi sahip oldukları şirkete bir yazılımcı ararlar ve bu teklif yazılımcı defneyi şirkete çeker. Arasların en büyüğü Yalın Aras ile aralarında sorun çıksa da zamanla bu sorun ikisinin aşkına dönüşecektir. Fakat defnenin ağabeyi Çınar bu durumu her zaman engellemeye çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2015 - 2016
Oyuncular : Açelya Topaloğlu (Defne Barutçu), Can Yaman (Yalın Aras), Nilay Duru (Yeşim Aras), Eren Vurdem (Çınar Barutçu), Cevahir Turan (Ezgi Aksoy), Cem Belevi (Deniz Aras), Yeşim Dalgıçer (Leyla Aksoy), Taner Rumeli (Toprak Barutçu), Tibet Tursun (İdris Doruk Barutçu), Bilge Şen (Pembe Barutçu)
Tür : Komedi,Romantik
Kerem hayata karşı her zaman dik durmaya çalışan bir doktordur. Keremin hayatı çok sevdiği eşinin ölümüyle çok karmaşık dönemlerden geçer. Üç çocuğu ile birlikte hayatına devam etmeye çalışır. Kendisini işine adayan Kerem çocuklarına bakmaları için dadı tutar. Çocuklarına zaman ayırmayan Doktor Kerem hayata karşı bir amacının olduğunu ve hayata tutunduğu çocuklarıyla daha çok zaman geçirmeye karar verir. Fakat aradan geçen zamanda çocuklarını tanıyamaz hale gelir.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Mehmet Aslantuğ, Özge Özberk, Neslihan Atagül, Yeşim Ceren Bozoğlu, Altan Gördüm, Ayşegül Uygurer, Hakan Büyüktopçu, Cemrehan Karakaş, Merve Ateş, Serhan Ernak, Suna Keskin
Tür : Aile,Komedi,Romantik
Fazilet hanım yıllardır çektiği zorluklardan dolayı hayata karşı bakış açısı her zaman zengin olma hayalleriyle doludur. Hayallerindeki gibi zengin olmak içinde en büyük umudu çok sevdiği kızlarıdır. Geçmişinde yaşadıklarıyla mücadele eden Fazilet hanım her zaman dik ve güçlü durmaya çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2017 - 2018
Oyuncular : Fazilet Çamkıran (Nazan Kesal), Hazım Egemen (Mahir Günşıray), Hazan Çamkıran (Deniz Baysal), Yağız Egemen (Çağlar Ertuğrul), Ece Çamkıran (Afra Saraçoğlu), Sinan Egemen (Alp Navruz), Gökhan Egemen (Tolga Güleç)
Tür : Dram
İstanbul'un unutulmuş mahallelerinde yaşayan Kenan, Cesur ve Zeynep bir anlık yaptıkları hataların bedelleri ile karşı karşıyadırlar. Hayalleri için ise her zaman mücadeleye devam edeceklerdir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Furkan Palalı (Kenan Altay), Hakan Vanlı (Lostra), Tolga Güleç (Cesur Demirkan), Sultan Ulutaş (Zeynep Bolat), Dolunay Soysert (Julide Buzdemir), Orçun Koray Kaygusuz (Yusuf Özdal), Deniz Barut (Nilüfer Aktepe), Tolga Canbeyli (Yahya Ömer), Birsu Demir (Kevser Şencan), Tuğba Daştan (Meral Bağcı), Dilruba Gargı (Özlem Gülcan), Ümit Bekar (Bünyamin Koçak), Mustafa Elikoğlu (Cüneyt Abayt), Veysel Zaloğlu (Dj Cuppa), Melza Burcu İnce (Rojin), Fırat Topkorur (Çiçekçİ), Doğukan Balta (Rıdvan), Hasan Say (Serkan)
Tür : Dram,Macera
Kuzey, Doruk, Toprak, Bulut, Nisan, İrem, Ezgi ve Zeynep üniversiteli arkadaş grubudur. Hayatın zorluklarını yavaş yavaş anlayan arkadaşların hayatları daha da zorlaşacaktır. Her gencin farklı bir hikayesi olacaktır. Duyguları, düşünceleri ise hayatlarını zorlaştıracaktır.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Alican Albayrak, Hilal Altınbilek, Neşe Arat, Deniz Baysal, Özben Deneç, Canberk Denizli, Tayfun Eraslan, Ceyhan Gölcek, Kemal İnci, Atilla Karagöz, Kerem Poyraz Kayaalp, Güneş Köksal, Başay Okay, Şükrü Özyıldız, Handan Yıldırım
Tür : Dram
Savcı Orhan Atmaca her zaman adaletin terazisine güvenen ve adalet uğruna canını ortaya koyan mert ve namuslu bir adamdır. 1970'li yıllarda İstanbul'da adalet için ezilenlerin ve hayatını kaybeden bir çok kişi için yer altı dünyasına ve tehlikeli kimselere savaş açar. Orhan uğruna canını ortaya koyduğu bu savaşın herkese adalet getireceğine inancı tamdır. Orhan'ın verdiği savaşta yanında, kendine güveni tam ve gözü her zaman yükseklerde olan gazeteci Leyla Devrim olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Senkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya
Tür : Dram
Azize hayata karşı her zaman dik durmaya çalışan güzel bir kızdır. Hayatını hep eksik hisseden Azize kendi dünyasındaki soru işaretleriyle hayatına geçirmektedir. Tam da bu anda karşısına Kartal çıkacaktır. Kartal hayata tutunacak bir dal ararken ikili birbirini kaderin cilvesiyle bulacaktır. Zaman ve sabır Azize ile Kartal'ın kaderlerini belirleyecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Buğra Gülsoy (Kartal), Hande Erçel (Azize)
Tür : Dram,Komedi
1968-1970'li dönemlerde yaşayan insanların aşk hayatları, siyasal ve sosyal olaylar bu dizinin konusunu oluşturmaktadır.
Yapım Yılı : 2016 - 2017
Oyuncular : Murat Ünalmış (Arif Ünlü), Sevtap Özaltun (Tümay Erbay), Ufuk Bayraktar (Ömer Yiğiter), Müge Boz (Işık), Yavuz Bingöl (Zafer Erbay), Özge Sezince (Nesteren), Emel Dede (Leyla), Bahadır Yenişehirlioğlu (Hüsnü), Melahat Abbasova (Müberra), Timur Ölkebaş (İbrahim), Ceyda Olguner (Filiz), Ergül Miray Şahin (Zeynep), Derda Yasir Yenal (Mustafa), Tolga Ortancıl (Halit), Handan Yıldırım (Hediye), Hülya Aydın (Esma), Metin Büktel (Bekir), Ercan Özdal (Sahir), Alper Türedi (Cemal Ateş), Nusret Çetinel (Mehmet)
Tür : Dram
Korkunç İvan'ın Çar unvanı almasıyla birlikte artık Rusya Çarlığı olarak bilinmeye başlar. Kurt Seyit, Rusya Çarlığının en değerli ve gözde subaylarından birisidir. Gelenek, görenek ve tarihlerine bağlı yaşayan Kurt Seyit hayata karşı her zaman onurlu yaşamaya seçmiştir. Kaderi onu bir gün soylu bir ailenin küçük kızı Şura ile karşılaştırır. Kurt Seyit geleneklerine bağlı bir insan olduğu için bir Türk kızı ile evlenmek istese de eski silah arkadaşı Petro, Kurt Seyitin hayatına müdahil olacaktır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ (Kurt Seyit Eminof), Farah Zeynep Abdullah (Şura (Alexandra Verjenskaya)), Birkan Sokullu (Petro Borinsky), Fahriye Evcen (Mürvet), Ushan Çakır (Celil Kamilof), Elçin Sangu (Güzide), Aslı Orcan (Barones Lola), Seda Güven (Valentina), Serdar Gökhan (Mirza Mehmet Eminof), Şefika Ümit Tolun (Zahide Eminof), Oral Özer (Mahmut Eminof), Doğu Alpan (Vlademir), Berk Erçer (Mişa), Barış Alpaykut (Osman), Tuğçe Karabacak (Nina), Sümeyra Koç (Havva), Neşe Baykent (Şura'nın teyzesi), Demet Özdemir (Alya), Melisa Aslı Pamuk (Ayşe), Emre Yetim (William), Sacide Taşaner (Binnaz), Engin Şenkan (Rıza), Çağlar Ertuğrul (Yusuf), İpek Elban (Nisa)
Tür : Dram,Romantik,Tarih
Tasavvuf şiirinin en önemli temsilcilerinden birisi olan Yunus Emre hayatını her zaman doğruluktan, dinden ve mertlikten yana kullanan bir insandır. Yunus Emre'nin geçmişte yaşadığı olaylar, hayatı ve bakış açıları dizininin konusunu oluşturmaktadır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Gökhan Atalay (Yunus Emre), Payidar Tüfekçioğlu, Baran Akbulut, Mehmet Çepiç, Seda Tosun, Asuman Çakır, Rüzgar Aksoy, Mehmet Ali Tuncer, Müge Uyar, Ergun Taş, Ahmet Talay, Ufuk Aşar, Sedat Erdiş, Murat Ercanlı, Atilla Kılıç, Umut Tanyolu, Birand Tunca
Tür : Biyografi,Tarih
Kerem ailesi tarafından çok zor şartlarda büyük emeklerle büyütülmüştür. Cansu ise ailesinden yana şanslı olan varlıklı bir ailenin kızıdır. Kerem her zaman ailesine ve kendisine huzurlu ve lüks bir hayat kurmanın hayalleriyle yatıp kalkmaktadır. Cansu ise içinde olduğu lüks hayatından memnun değildir ve mutsuzdur. Kerem ve Cansu kaderin sayesinde aralarındaki farkları umursamayarak büyük ve farklı bir aşka yelken açacaklar.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Engin Öztürk (Kerem), Hazar Ergüçlü (Cansu), Meriç Aral (Ece), Ozan Dolunay (Mert), Zuhal Olcay (Süreyya), Hakkı Ergök (Metin), Aliye Uzunatağan (Bedia), Taner Barlas (Yılmaz), Hülya Gülşen Irmak (Ayşen), Ceyda Tepeliler (Işıl),Gülşah Çomoğlu (Begüm), Özgün Çoban (Can), Yasin Çam (Ercan), Aybike Turan (Şirin), Nihat Altınkaya (Levent)
Tür : Romantik
Türkiye'nin 1990'lı yıllardaki insanların sıcaklığı, yoldaşlığı ve dostlukları daha ağır basmaktadır. Teknolojinin o zamanlar baskın olmaması ve insanların birbirleriyle olan ilişkilerinin daha sık olması da güzel ortamlar yaratmaktadır. Güzel ortamların ve sıcaklıkların olduğu bir ege kasabasında insanların aşklarını, hayatlarını, duygu ve düşünceleri, şive ve ağızları bu dizininin konusunu oluşturmaktadır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Burak Serdar Şanal (İsmail Bakır), Öykü Çelik (Sedef Makasçı), Melis Babadağ (Zümrüt Çakırlı), Mert Turak (Süleyman), Burak Alkaş (Cemil), Ali Barkın (Emin), Emin Gürsoy (Hicabi Makasçı), Renan Bilek (Hilmi Çakırlı), Zeynep Gülmez (Gülenay Çakırlı), Yener Gürsoy (Yılmaz), Nalan Okçuoğlu (Cemile), Zafer Kırşan (Hayati), Semiha Bezek (Neşe), Ahmet Somers (Şükrü), Elvan Dişli (Emine), İbrahim Öksüz (Fikri), Aladdin Sakar (Mehmed Ali Hoca), Aytaç Özgür (Komutan), Ceyhun Tutal (Sabahattin)
Tür : Dram,Komedi
Kahramanmaraş şairler memleketi olarak, milliyetçiliği ile tanınmış ve kurtuluş savaşında kahraman unvanı alan bir şehirdir. Burada birbirlerini Kahramanmaraş lisesinde bulan genç şairler hayatlarının zorluklarına rağmen her zaman başarıya ümitlidirler. Ömürlerini şiire adayan genç şairlerin hayatları ve başarı öyküleri konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Uraz Kaygılaroğlu (Erdem Bayazıt), Baran Akbulut (Cahit Zarifoğlu), Yıldız Çağrı Atiksoy (Zehra), Mertcan Sevimli (Rasim Özdenören), İlker Kızmaz (Kenan Kara), Kemal Uçar (Nuri Pakdil), Hülya Şen (Şerife), Şahika Koldemir (Naciye), Pınar Gök (Kambur Emine), Fatih Murat Teke (Sait Zarifoğlu), Çağdaş Tekin (Ali Kutlay), Orhan Kanalp (Alaeddin Özdenören), Kenan Bal (Üstad Necip Fazıl), Yiğit Çakır (Akif İnan), Deniz Alan (Hale), Mert Asker (Hakkı), Bora Cengiz (Cevat), Ecem Akyol (Güler), Can Güreler (Kahraman), İbrahim Ersoylu (Zafer),
Tür : Biyografi,Dram,Tarih
Tolga Çevik her hafta doğaçlama ve müzisyen minik ile birlikte rol aldıkları sahnede ve ekran başındaki izleyicilere komedi şöleni sunmaktadır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Tolga Çevik (Arkadaşım), Özer Atik (Minik), Fırat Parlak (Yönetmen), Nil Karaibrahimgil (Herself)
Tür : Komedi
Tolga Çevik'in tolgshow'a başlamasıyla birlikte bir çok ünlü programa konuk olarak katılır. Programa katılan ünlüler Tolga Çevik ile birlikte seyircilere skeçler ile birlikte kahkaha dolu anlar yaşamaktadır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Tolga Çevik (Arkadaşım), Fırat Parlak (Yönetmen), Özer Atik (Minik), Sarp Bozkurt (Sarp), Hülya Avşar, Ferit Aktuğ, Kerem Alışık, Cem Yılmaz, Murat Cemcir, Ahmet Kural, Alina Boz
Tür : Komedi
Zühre Niğde'de doğup büyüyen çok güzel ve alımlı bir kızdır. Ailesi tarafından Kapadokya'da yaşayan Fikret Karakaya ile evlendirilmek istenir. Zühre evlenmeyi istemese de ailenin baskıları yüzünden kabul eder. Kapadokya'ya gelen Zühre burada, delikanlı ve yakışıklı taş ustası Seyit ile karşılaşır. Seyit ve Zühre birbirlerine aşık olurlar. Birlikte büyük ve amansız bir aşk mücadelesi verirler. Fakat onlara herkes engel olmaya çalışacaktır. Özellikle bölgede çokça korkulan güçlü Fikret tarafından Zühre ve Seyit hayatlarını hep diken üzerinde yaşayacaklardır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Şükrü Özyıldız (Seyit Zahir), Selin Şekerci (Zühre Filiz), Menderes Samancılar (Fikret Karakaya), Selim Bayraktar (Zekkar Karakaya), Serhat Özcan (İbrahim Zahir), Feyza Işık (Cevahir Zahir), Elif Çakman (Şerife Gönen), Taygun Sungar (Ali Karakaya), Sahra Şaş (Rüveyda Zahir), Cenan Çamyurdu (Hasan Filiz), Cihan Bıkmaz (Zühre'nin annesi), Özlem Çakar (Beyaz), Neslihan Can (Ceylan), Yüksel Ünal (Cabbar), Arif Erkin Güzelbeyoğlu (Mustafa Zahir), Ayşe Selen (Fatma Zahir), Şebnem Sönmez (Meryem), Erdem Akakçe (Erdal), Özgür Emre Yıldırım (Tarık), Köksal Engür (Seyfi), Murat Daltaban (Necmi), Sinem Ünsal (Güneş), Gülru Pekdemir, İsmail Onat Ateş, Sezai Altekin, Kübra Kip, Özkan Uğur
Tür : Dram
Temizlik takıntıları olan insanlardan kurulu ekip her gün tanımadıkları farklı insanların evlerine konuk olarak evi temizlerler. Her hafta farklı insanların evlerine konuk oluyoruz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kadir Ezildi, Arzu Nar Gül, Hülya Yavuz Özseçen
Tür : Aile,Program
Her hafta 5 farklı yarışmacının katıldığı ve hiç bilmedikleri 5 evi temizlemek için kıyasıya yarıştıkları programı Kadir Ezildi sunmaktadır. Haftayı kazanan yarışmacıya para ödülü verilmektedir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kadir Ezildi
Tür : Yarışma Programı
Zeynep çok güzel ve herkesçe sevilen bir genç kızdır. İstanbul'un eski mahallerinden birinde yaşamakta olan Esen Ailesinin beş çocuğundan bir tanesidir. Murat çocukluktan beri Zeynep'e aşıktır ve en sonunda evlenme teklifini yapar. Bu sırada ise Kenan İstanbul'da çokça bilinen zengin bir ailenin varisidir. Murattan aldığı evlilik teklifinden sonra Kenan ile tanışan Zeynep'in kafası bir hayli karışır. Zeynep, Murat'ın kendisini sevdiğine inancı tamdır. Fakat Murat'a karşı gerçek bir aşk diyebileceği duyguları yoktur. Fakat Kenan'a karşı duygularını hisseden Zeynep uzak durması gerektiğini bilse de çok zor bir yol ayrımının başında kalacaktır. Vereceği karar Zeynep'i sonsuza kadar etkileyen bir karar olacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Mert Fırat (Kenan), Damla Sönmez (Zeynep), Alper Saldıran (Murat), Tülin Özen (Türkan), Ahmet Rıfat Şungar (Kadir), Laçin Ceylan (Latife), Levent Ülgen (Ahmet), Ayfer Dönmez (Ceren), Ayris Alptekin (Şükran), Begüm Akkaya (Elif), Lila Gürmen (Şevval), Rojhat Özsoy (Ali)
Tür : Dram
Maral hayata karşı her zaman güzel düşünceleri olan ve her yaptığı işte büyük başarılar yakalayan hayat dolu bir kızdır. Hayallerinde çalıştığı pastahanenin içerisinde yer aldığı büyük mağazanın yöneticisi olmak vardır. Pastahane'de sarp adında çılgın bir çocuk vardır. Sarp'a ilk görüşte aşık olan Maral, Sarpın'da kendisine ilgi duyduğunun farkına varmaya başlar. Fakat hayallerindeki gibi mağazanın yöneticisi olma fırsatı eline geçer. Tamda bu anda ikilinin aşkı büyük zorluklarla karşı karşıya kalacaktır. Fakat hayatta belkide bir kere gelen gerçek aşkı Maral ve Sarp hayalleri pahasına sahip çıkabilecekler midir?
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Hazal Kaya (Maral Erdem), Aras Bulut İynemli (Sarp Altan), Ceyda Düvenci (Deniz Feyman), Reha Özcan (Halis Feyman), Murat Aygen (Hakan), Bige Önal (Alara Görkem), Can Nergis (Yiğit), Rıza Akın (Muhsin), Gümeç Alpay (Aslı), Ahmet Olgun Sünear (Benan), Cankat Aydos (Tahsin), Elvan Boran (Nilüfer), Türkü Turan (Arya Feyman), Fırat Altunmeşe (Oytun Feyman), İpek Bilgin (Canan), İnci Şen (Ayten), Defne Halman (İnci Peker), Serhat Yiğit (Yaman), Merve Bulut (Hamiyet), Bedir Bedir (David), Defne Şener (Mine), Tuğrul Cerrahoğlu (Tufan), Leya Kırşan (Maral Erdem 2), Elif Nisa Öztürk (Arya Feyman 2), Erdoğan Tutkun (Hasan), Romina Özipekçi (Esra Öztürk), Nur Yerlitaş (Nurella), Eşref Seyitoğlu (Aziz), Canan Atalay, Olgu Baran Kubilay, Burhan Bağrıyanık, İrem Gündüz, Eda Tan, Mehmet Yücel Özkal, Dilara Ortagüz, Emine Filiz Hizarcı, Necip Everest, Emre Can Şenol, İrfan Ateş, Mediha Aydın, Tuncay Kaynak
Tür : Dram
Birbirlerini bilmeyen 3 kız kardeş aldıkları mektup sayesinde birbirlerini bulmak için uzun bir mücadeleye girecekler.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ece Uslu (Cahide), Emre Kınay (Cemal Karalar), Sevda Erginci (İpek Gencer), Seçkin Özdemir (Sinan Malik), Elifcan Ongurlar (Çilem Doğan), Burak Yamantürk (Kenan Soykan), Melis Sezen (Deren Mutlu), Özge Özacar (Azra Yılmaz), Burak Çelik (Mahir Denizhan), Yunus Narin (Aras), Çiçek Acar (Gülistan), Renan Bilek (Komiser), Hülya Duyar (Afet), Zeynep Gülmez (Müjgan), Yurdaer Okur (Konuk Oyuncu), Mihriban Er, Burak Demir, Melih Selçuk
Tür : Dram
Ferhat genç bir delikanlıdır. Her sorununu tek başına halleden Ferhat'ın karşısına Şirin çıkar ve büyük bir aşk alevlenir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tolga Sarıtaş (Ferhat), Leyla Tanlar (Şirin), Cansu Dere (Banu)
Tür : Dram, Romantik
Günümüzden tam 15 yıl önce birbirlerinden ayrı düşen iki ailenin evlatları olan Zülüf ve Kenan kaderin cilvesiyle birbirlerini bulacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mehmet Ali Nuroğlu (Kenan), Almila Ada (Zülüf), Nursel Köse ( Kevsa), Genco Özak (Ökkeş), Devrim Saltoğlu (Celil), Menderes Samancılar (Bedir), Gülen Karaman (Zeliha), Berke Üsdiken (Müslüm), Eslem Akar (Nefise), Dilan Telkök (Betül), Toprak Sağlam (Emel), Osman Albayrak (Kasım), Gözde Fidan (Nimet), Bülent Bilgiç (Vilayet Mustafa), Işıl Dayıoğlu (Mesude), Tolga Pancaroğlu (Erdem), İdil Memi (Güldane), Sabri Memi (Battal)
Tür : Dram
Ateş hekimoğlu'nun garip ve yorucu hayatı yabancı bir dizinin Türkiye'ye uyarlanmasıdır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay
Tür : Dram
Bir ailenin yaşadıkları konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Sacide Taşener, Görkem Sevindik
Tür : Dram
Firuze ve Ayaz adındaki iki insanın hayatları konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Hazal Filiz Küçükköse, Caner Cindoruk
Tür : Dram
Her hafta katılan yarışmacılar söyledikleri ve gösterdikleri performans ile birlikte karşısındaki jürileri ayağa kaldırıp kendilerine eşlik ettirmek zorundadırlar. Bunu başaramayanlar elenir hafta sonunda ise en çok başarıya ulaşan ödülün sahibi olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Birce Akalay, Enis Arikan, Gür Akad
Tür : Yarışma Programı, Müzikal, Komedi
1970 yılında evlenmek isteyen çift hazırlıklar ve yoğun tempoda hayatlarına devam ederlerken başlarına gelen bir olay yüzünden Adana’da Çukurova'ya gitmek zorunda kalırlar. Hayatlarının şokunu üstlerinden atmaya çalışan çiftin tanıştığı Yaman ailesi ise çiftin hayatını tamamen değiştirecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Vahide Perçin, Hilal Altinbilek, Murat Ünalmis
Tür : Dram
Filiz ailesine bakmak için saçını süpürge eden bir abla, kardeş ve evlattır. Fakat babasının sorumsuzlukları ve ailesinin bütün sorunlarını kendi üstlenmesi onu genç yaşında çok olgun birisi yapmıştır. Bir gün kına gecesinde tanıştığı Barış ise Filiz'e aşık olur. Fakat Filiz ailesinin durumu yüzünden bu ilişkiyi istemez. Barış'ın ise vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Barış hayatının bütün odağını Filizin sorunlarına çevirir. Fakat bu yük herkese çok ağır gelecektir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan
Tür : Komedi, Dram, Romantik
Evren görkemli bir hayat süren zengin bir adamdır. Aynı şekilde karısı ve çocukları da çok rahat hayat sürüp İstanbul da yaşamaktadırlar. Fakat istenmeyen olaylar gelişir ve Evren ve ailesi iflas eder. Sadece Evren'in karısı olan Yıldız'a kalan bir otelin yarı hissesi kalmıştır. Aile tam anlamıyla bütün odaklarını buraya yoğunlaştırırlar. Fakat istenmeyen insanların aileye dahil olması hayatlarını çok farklı yerlere çekecektir.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Timuçin Esen, Sevval Sam, Dilan Çiçek Deniz
Tür : Dram, Romantik
Esra Erol ve ekibinin ulaşamadıkları ve merak ettikleri insanları bulup getirdikleri program da bir çok insan uzun zamandır görmediği ve ulaşamadığı insana ulaşabilmektedir.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Esra Erol
Tür : Romantik
Her hafta ünlü bir oyuncu ekibi ile birlikte skeçleri oynayan Güldür Güldür ekibi BKM'nin en ünlü tiyatrolarından birisidir.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu
Tür : Komedi
Gülperi eşini trajik bir şekilde kaybettikten sonra kendine gelemez. Eşinin ailesi tarafından üstüne atılan iftiralar sonrası Gülperi neye uğradığını şaşırır. Bunun üzerine 3 çocuğu da karşısında saf tutunca Gülperi iyice biter. Fakat karşısına çıkan Avukat Kadir ona sonuna kadar destek olacaktır. Gülperi ise sadece çocuklarını geri kazanmak ve hayatını tekrar düzene sokmak istemektedir. Fakat Avukat kadir ile aralarında aşk filizlenecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Nurgül Yesilçay, Timuçin Esen, Tarik Pabuccuoglu
Tür : Dram
Demet ve Zeynep hayatlarına terzi dükkanı ile geçinerek devam eden anne ve kızdır. Borçlardan kapanan dükkan yüzünden Demet ne yapacağını bilemez. Fakat Demet'in çocukluk arkadaşı ona İstanbul'da bir kolejde kızı Zeynep'in eğitim alması için teklifte bulunur. Demet bu teklifi kabul eder ve anne kız İstanbul'a taşınırlar. Farklı insanlar ve farklı bir hayata alışmaya çalışan Zeynep okuluna da alışmaya çalışacaktır. Bu sırada ise Demet arayışlarına başlar.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Kerem Bürsin, Hande Dogandemir, Yagmur Tanrisevsin
Tür : Dram
Fatih okulunu başarı ile bitirmiştir. Diplomat adayı olan Fatih Türkiye Cumhuriyetin'in yurt dışı temsilcilerinden birinin yanında işine başlar. Fakat beklenmedik bir şekilde öldürülen Virankaya kaymakamının yerine Fatih gönüllü olur ve kaymakamlık görevini üstlenir. Burada vatanını çok seven bir ekip ile birlikte çok tehlikeli ve bilinmeyen düşmanlara karşı savaşacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ilkay Akdagli, Bülent Alkis, Cagkan Culha
Tür : Aksiyon, Dram, Savaş
Kral Seongjo’nun çok sevdiği kızı Prenses Jeongmyeong her zaman yüksek makamlara çıkmak isteyen bir genç kızdır. Bir gün küçük erkek kardeşi, üvey ağabeyi Prens Gwanghae tarafından öldürülür. Artık Jeongmyeong prenses olmayacaktır. Fakat olaylar gerçek anlamda bir taktik savaşına dönüşecektir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Tae-Ri Lee, Joon-hee Song, Seung-won Cha
Tür : Dram, Romantik
Süreyya alımlı bakımlı ve çok güzel bir kızdır. Ailesi tarafından hep sevgisizliğe bırakılan Süreyya kaderin sayesinde tanıştığı zengin iş adamı Faruk'a aşık olur. Faruk ile hemen evlenen Süreyya gelin olarak Bursa'ya gelir. Süreyya bunca zamana kadar rahat alışmıştır. Fakat Faruk biraz katı kuralları aşklarını sınava sokar. Süreyya'nın geçmişi ise bu aşkın peşini bırakmaz. Faruk ise hiç beklenmedik bir düşman edinecektir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Özcan Deniz, Asli Enver, Ipek Bilgin
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Yaşar Yüksel bir tekstilin getir götür işlerini yapan karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayın biraderi Gündüz ile birlikte gece kondu da zar zor yaşamakta olan bir adamdır. Yıllardır bünyesinde çalıştığı tekstil'in sahibi Cengiz oğlunu bir skandal sonrası işten alır ve Yaşar ile ailesini bir villaya yerleştirip Yaşar'ı da genel müdür yapar. Yaşar'ın ailesi hemen havaya girse de Yaşar saygı görmek için çalışmalarına başlar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Gülse Birsel, Sarp Apak, Çaglar Çorumlu
Tür : Aile, Komedi
Ümran ve kızı Hayat bir köyde yaşamakta olan Anne ve kızdır. Evin babası Cemal ise tehlikeli bir adamdır. Sürekli şiddete eğilimi vardır. Ümran bildiği bir sır yüzünden sabretmektedir. Fakat hiç bir sırrın tek bileninin olmadığını unutmaktadır. Hikayeye bir çok insan dahil olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mehmet Aslantug, Ayça Bingöl, Nur Fettahoglu
Tür : Dram
Yaman temiz kalpli bir çocuktur. Ağabeyi yüzünden karıştığı kötü olaylardan hiç bir zaman kurtulamaz. Her zaman iyi bir öğrenci olup güzel bir hayat yaşamak isteyen Yaman'ın başı beladan kurtulmaz. Yaman'ı fark eden varlıklı bir adam ise Yaman'ı kendi gençliğine benzetir ve Yaman'ı yanına almak için teklifini Yaman'a sunar. Yaman bu teklifi kabul eder ve çok farklı elit bir hayata giriş yapar. Bu zamandan sonra artık farklı bir insan olacaktır.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Çagatay Ulusoy, Serenay Sarikaya, Metin Akdülger
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Ali uzun yolculuk yapan gemilerde ikinci kaptanlık yapmaktadır. Cemile ise Ali yokken Mete, Berrin, Aylin ve Osman adlı çocuklarına bakmaktadır. Ali bir gün döndüğünde ilk günden evde kavga çıkarır. Eski Aliden eser yoktur artık çünkü Alinin aşık olduğu Caroline adındaki kadın Ali Kaptanı tamamen kötü bir insana dönüştürmüştür. Cemile ise çocuklarını korumak için elinden geleni yapacaktır. Ve aralarından Mete ise çok sinirli bir insana dönüşecektir.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Ayça Bingöl, Yildiz Çagri Atiksoy, Aras Bulut Iynemli
Tür : Dram, Macera, Romantik
Yüzbaşı Kağan Bozok babasını kaybetmiş ve çok duygusal olan annesi ile birlikte yaşamaktadır. Kağan Bozok yüzbaşı olduktan sonra hiçbir zor durumdan korkmayan korkusuz bir asker olmuştur. Kağan ve timinin dağlarda yaşadıkları zorlu görevler onlar için sadece zor değil ölüm kalım savaşı olacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Berk Oktay, Murat Serezli, Burç Kümbetlioglu
Tür : Aksiyon, Dram, Savaş
Nefes kocası Vedat tarafından sürekli şiddete maruz kalan bir kadındır. Bu evlilikten bir de çocuğu olan Nefes artık dayanamaz ve çocuğunu da alıp Kara denize kaçar. Burada ise Delikanlı, mert ve dürüst bir adam olan Tahir ile karşılaşır. Tahir amacı sadece Nefesi korumakken ikili zaman geçtikçe birbirlerine aşık olacaklardır. Fakat Vedat hiçbir zaman durmayıp saldırılarına devam edecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Ulas Tuna Astepe, Irem Helvacioglu, Sinan Tuzcu
Tür : Dram
Kahraman Türk Askerinin ve Şehitlerimizin anısına yapılan Söz dizisinde bir grup özel hareket askerleri vatanı korumak için savaşmaları gerekmektedir. Bu dizide bir çok teröristin ve insanların nasıl beyinlerinin yıkandığı konusuna da değinilmiştir. Askerlerin özel hayatlarına dahil olduktan sonra karakterleri iyice benimsiyoruz. Çünkü bu vatan için özel harekat ailelerinden bile insanlar ölecektir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Tolga Saritas, Meric Aral, Nihat Altinkaya
Tür : Aksiyon, Dram, Savaş
Shlok ve Asta birbirlerini hiç istemeseler de kaderin sayesinde hep bir araya geleceklerdir. Shlok sevdiği kadından annesi yüzünden ayrılınca artık kimseyi istememektedir. Fakat hep bir arada olmaları aralarında mükemmel bir aşkı alevlendirecektir. Fakat ailelerinin içinde bir hain vardır. Bu hain'in kim olduğunu ise ikili beraber çözecektir.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Samir Sharma
Tür : Komedi, Romantik
Seher ve Şeniz aileleri için her seferinde karşı karşıya gelecek olan iki güçlü kadındır. Derin sırların olduğu bu dizide iki güçlü kadının aileleri için neler yapacağı ve bu sırların nasıl tehlikeli olduğu ilerleyen zamanda karakterlere yansıyacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Fikret Kuskan, Deniz Ugur, Mine Tugay
Tür : Dram
İstanbul'un aynı mahallede yaşamakta olan iki ailesi birbirleriyle hep iletişim halindedirler. Geçim sıkıntısıyla boğuşan Berringiller kendi hallerinde yaşamaktadırlar. Bir de zengin Erdemliler refah ve huzur içinde yaşamaktadırlar. Bu iki aile birbirlerine karışacaktır. Zaman geçtikçe artık bazı şeyler değişecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant
Tür : Dram
Türkiye'nin ünlü isimlerinden olan Zuhal Topalın düzenlediği yarışma programında her hafta yarışmacılar kendi yaptıkları yemekleri sunmaktadırlar. Bu yemeklere göre puan alırlar. Daha sonra ise kazanana ödül verilmektedir. Her hafta farklı karakterler ile tanışan bizler ekran başında Zuhal Topal ile birlikte sofraya konuk oluyoruz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Zuhal Topal
Tür : Yarışma Programı
Dürüst ve güvenilir bir adamın katledilmesiyle birlikte olaylar gelişir. Polat Alemdar, Türkiye'nin ele geçirilmesini engellemek için dış güçler ve devletin içindeki herkes ile karşı karşıya kalacaktır. Bu uğurda herkesi ve her şeyi kaybetmeye hazırdır. Türkiye'nin en çok aranılan, özlenilen ve ses getiren dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisini sitemizden izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu tüm bölümleri, Kurtlar Vadisi Pusu Full HD, Kurtlar Vadisi Pusu restorasyon bölümleri izle.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Erhan Ufak, Cahit Kayaoglu, Adnan Erdoğan, Kenan Çoban, Ali Sürmeli, Mustafa Üstündağ, Zafer Algöz
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
Zeynep ve Musa uzun yıllar önce aşk evliliği yapan iki insandır. Evlilikleri iyi giden çiftin çocukları olacaktır. Zeynep, Musa'ya sürpriz yapmak ister ve söylemez. Fakat Musa'nın yaptığı bir hata Zeynep'in Musa'dan boşanmasına neden olur. Musa'nın bir çocuğu olduğundan haberi bile olmaz. Yıllar Goncayı 16 yaşına getirirken Musa'da bu süre de inşaat alanında başarılara ulaşmıştır. Zeynep ise zor bela büyüttüğü kızına babasının öldüğünü söyler. Fakat kader baba ve kızı bir araya getirmesini bilecektir.
Yapım Yılı : 2007
Oyuncular : Talat Bulut Musa Bayri), Vahide Perçin (Zeynep Eğilmez), Duygu Yetiş (Gonca Eğilmez), Seda Akman (Ayşe Altay), Emel Göksu, Zeynep Gülmez, Cavit Çetin Güner, Tuncer Salman, Türkü Turan, Melda Arat Mutlu, Erdal Bilingen, İlhan Şeşen (Polis Ali)
Tür : Dram
Melike ailesine yalanlar söyleyerek İstanbul'da tek başına yaşamakta olan bir kızdır. Melike açlık sınırında yaşamaktadır. Melike'nin ailesine söylediği yalanlardan biride; Ödüllü bir gazeteci olduğu ve doktor sosyetik estetik cerrah Mehmet Çırağan ile nişanlı olduklarını ve evlenmek üzere olduklarını söyler. Fakat Mehmet Çırağan aslında Melike'nin patronunun nişanlısıdır. Melike hayatının şansını yakalar. Bu şans ona bir skandal haber ile gelecektir. Fakat haberin ucunda sözde nişanlısı Mehmet Çırağan vardır. Melike ve Mehmet zaman geçtikçe birbirlerine aşık olacaklardır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Ali Ersan Duru (Mehmet), Burcu Özberk (Melike), Nükhet Duru (Perihan "Peri" Diva), Erhan Yazıcıoğlu (Hayati), Mesut Yılmaz (Tahsin / Aşk Doktoru), Hande Kaptan (Cennet), Anıl İlter (Engin), Leyla Göksun (İlknur), Köksal Engür (Remzi Dede), Selen Uçer (Kibar), Mert Carim (Tufan), Binnur Şerbetçioğlu (Kazibe)
Tür : Komedi, Romantik
Nisan ve Sinan kaderin cilvesiyle birlikte yolları hastahanenin acilinde kesişen iki doktordur. Birbirleri hakkında hiç bilgi sahibi olmayan Nisan ve Sinan komşu olduklarını bile zaman geçtikçe öğreneceklerdir. Nisan ve Sinan bir de aynı hastahane de çalışmak zorunda kalınca birbirlerine yavaş yavaş alışmaya ve sevmeye başlayacaklardır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan), Rojda Demirer (Ayla), Tamer Tıraşoğlu (Berzan), Sinem Uçar (Asuman), Gökhan Soylu (Murat), Serkan Öztürk (Malik), Sedef Şahin (İpek), Emre Yanık (Ali), Sertan Erkaçan (Abidin), Serenay Aktaş (Zeynep), Taner Barlas (Fazıl), Gözde Mukavelat (Özge), Sevgi Berna Biber, Alican Albayrak, Sumru Yavrucuk
Tür : Komedi,Romantik
İnsan üstü farklı yeteneklere sahip olan aile birbirlerinden kopmamak için büyük çaba sarf edeceklerdir. Kızını kaybeden bir anne, kızı için bütün sınırları zorlayacaktır.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Murat Han, Esra Ronabar, Ekin Koç, Demet Özdemir, Deniz Özerman, Cengiz Tangör, Bora Cengiz, Dila Danışman, İpek Bağrıaçık, Berk Cankat, Burak Can, Metehan Sezer, Melih Can, Su Burcu Yazgı, Dilşad Şimşek, Nezih Cihan Aksoy
Tür : Dram,Gizem,Romantik
Mustafa işlemediği bir suçtan dolayı idam hükmü alınca, Kadı Gıyasettin Hatemi padişahın huzuruna çıkar ve Mustafa'nın suçsuz olduğunu söyler. Padişah suçlunun kim olduğunu ispatlanmasını istediğinde Mustafa serbest bırakılır. Bir şart ile serbest kalan Mustafa kendisine verilen 1 yıl içerisinde gerçek suçlunun kim olduğunu bulmak zorundadır.
Yapım Yılı : 2014 - 2016
Oyuncular : Cem Uçan (Bıçak Ali), Onur Tuna (Filinta Mustafa), Kamil Güler (Fotoğrafçı Abdullah Efendi), Hakan Yufkacıgil (Cemil), Uğur Yıldıran (Garbis), Hakan Kurtaş (Sultan Abdülhamid Han), Ebubekir Öztürk (Kapı Ağası), Nur Fettahoğlu (Süreyya)
Tür : Tarih
Neriman ev hanımı bir kadındır. Cahit ise evin babası ve emekli bir minibüs şoförüdür. Bir evin oğlu Metin babasından devraldığı minibüs şoförlüğüne devam etmektedir. Evde her zaman macera olacaktır. Bir de bu maceraya karşı komşuları da dahil olunca aile çok farklı zamanlar geçirecektir.
Yapım Yılı : 2008 - 2010
Oyuncular : Oya Başar (Neriman Turuncu), Dolunay Soysert (Ece Turuncu), Tarık Ünlüoğlu (Cahit Turuncu), Ali Sunal (Çetin Turuncu), Nilgün Belgün (Hayrünisa), Şehsuvar Aktaş (Metin Turuncu), Ayçin İnci (Nalan Turuncu), Esin Civangil (Şebboy), Murat Akdağ (Polis Sedat), Ufuk Özkan (Artiz), Barış Yıldız (Zülfikar), Bahtiyar Engin (Bir İki Sami), Ezgi Yeşiltan (Sinem Turuncu), Kerim Yağcı (Mecnun), Bala Atabek (Hasıla), Levent Beceren (Doktor Cavit), Ediz Erdem Uruş (Berke), Ahmet Bilgin (Selami), Burç Sezişli (Garson Hamdi), Hande Dane (Şebboy), Süeda Çil (Melahat), Serhat Özcan (Tankut), Sinan Bengier (Şakir), Bülent Onur (Müdür), Göksel Bekmezci (Şarkıcı), Ali Erkazan (Adil), Cihan Alp (Mafya)
Tür : Aile,Komedi,Romantik
Cumhuriyet büyük zorluklar ve mücadelelerle ilan edildikten sonra İzmir'de bir suikast gerçekleşir. O dönemde yaşananlar, insanların hayatları ve dönemin imkanları, aşkları, kavgaları bu dizinin konusunu oluşturmaktadır.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Ümit Acar, Ali Başar, Pelin Akıl, Bahar Kerimoğlu, İlker Kızmaz, Ahmet Somers, Funda İlhan, Yüksel Arıcı, Ferhat Yılmaz, Ferda Işil, Göker Ersivri, Kaan Ürkmez, Cem Uçan, Itır Esen, Bülent Düzgünoğlu, Kemal Topal, Ayçe Abana, Yekta Elvin Öncel, Cenan Çamyurdu, Erdoğan Aydemir, Belma Şuben
Tür : Dram,Macera,Tarih
Çocuklarını bin bir türlü zorluklarla büyüten ve her zaman yanlarında olan evin annesi Müjgan çocuklarının hepsine aynıdır. Çocukları; İpek, Mustafa, Defne ve Hülya ise babalarından çok çekinmektedirler. Annelerine bir çok sırlarını anlatan çocuklar her zaman babalarından sırlarını saklarlar. Anne Müjgan ise çocuklarının sırlarının ortaya çıkmaması için komik mücadeleler verecektir.
Yapım Yılı : 2002
Oyuncular : Ayşegül Atik (Şükran Yalçın), Ali Erkazan (Mehmet), Arzu Balkan (İpek), Ali Sunal (Mustafa), Burçak Işımer (Defne), Hatice Aslan (Hülya), Erdem Baş (Hasan), Levent Ülgen (Kadir), Ortans Kıvanç (Sevinç), Metin Coşkun (Sinan), Fatih Akyol (Tolga), Gülseren Gürtunca (Müjgan), Cansın Özyosun (Pelin), Jale Azaklı (Ceren), Mehmet Ali Erbil (Semih), Zerrin Epikmen (Kadir`in Annesi), Selahattin Taşdöğen (Kudret), Cem Emüler (Tankut), Max Bendo (Rafi), Aktan Doğrar, Jinet Zalma, Asuman Özinci
Tür : Aile,Komedi
Erman ne yapacağı belli olmayan, garip bir adamdır. Abiyede çok farklı ve garip bir insandır. 20 yıllık evli olan Erman ve Abiye artık birbirlerinden bunalmışlardır. Her zaman birbirlerini gördükleri için artık hayatlarına sıkıcı bir halde devam etmektedirler. Erman ve Abiye kuzu ailesi kendi evlerinin karşısına yeni evlenmiş bir çift taşınınca hayatları değişime girecektir. Çünkü artık kendilerini kıyaslayabilecekleri bir çift vardır. Bu sırada Erman ile Abiye kuzunun başı her zaman belaya girecektir.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Binnur Kaya (Abiye Kuzu), Şafak Sezer (Erman Kuzu), Bekir Aksoy (Gökhan), Devin Özgür Çınar (Seval), Sinan Çalışkanoğlu (Yarcan), Damla Cercişoğlu (Ezgi), Metin Zakoğlu (Müştak), Selin Altay (Gülşişe), Hazal Şenal (Melodi), Barış Çelikkol (Arda), Osman Sonat (Suphi), Şafak Pekdemir (Zehra), Ünal Yeter (Sündüz), Fatih Sönmez (Rıdvan)
Tür : Komedi
Kenan ve Hazal birbirlerini çok seven iki genç aşıktır. Yıllar önce birbirlerine hiç ayrılmayacaklarına dair söz verirler. Ege'de bir kasabada birbirlerine olan aşklarını yaşayan Kenan ve Hazal'ın dünyaları birden kararacaktır. Çünkü köye gelen Vural, Hazal'ı elde etmek için büyük bir savaş verecektir. Kenan ise bu durumu engellemek ve sevdiğini vermemek için büyük bir mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2017 - 2018
Oyuncular : Tolgahan Sayışman (Kenan), Hande Erçel (Hazal), Berk Hakman (Vural), Neriman Uğur (Canan), Hüseyin Avni Danyal (Aziz), Burak Altay (Ahmet), Yeşim Büber (Melek), Mehmet Mehmedof (Sinan), Melis Sezen (Ebru), Çağla Demir (Ece), Merve Polat (Defne),
Tür : Dram
Serçe çok severek evlendiği ve bu evlilikten çocuk yaptığı eşini trafik kazasından kaybeder. Artık çocuklarına hem analık hem babalık yapma sorumluluğu altına giren Serçe hayatını çocuklarına adar. Kız kardeşi ile birlikte sıcak insanların ve evlerin bulunduğu güzel bir mahallede yaşamaktadır. Serçe çok sevdiği eşinin ölümünün üzerine bir de onu evlilikleri boyunca aldattığını ve bu ilişkiden bir de çocuğu olduğunu öğrenir. Tam da bu anda Serçe ne yapacağını bilemezken mahalleye gençlik aşkı Kadir gelir...
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Songül Öden (Serçe), Mert Fırat (Kadir), Alican Yücesoy (Ali Rıza), Esra Dermancıoğlu (Süla), Selen Öztürk (Aliye), Serkan Ercan (Bülent), Erkan Bektaş (Deli Mahir), Gülen Karaman (Safiye), Turgay Kantürk (Memduh), Selen Domaç (Nermin), Gürsu Gür (Çıtçıt Kamil), Emir Çiçek (Zühtü), İlayda Alişan (Sinem), Jale Çiçek (Şükran), Alihan Türkdemir (Umut), Aliye Mutlu (Zerrin), İpek Bağrıaçık (Melike), İsmail Ege Şaşmaz (Tolga), Ozan Akbaba (Ramazan), Neriman Uğur (Handan), İsmail Demirci (Ramazan 2), Can Kolukısa (Seyfi), Ahmet Arıman (Nuri), Asuman Çakır, Öner Ateş, Tevfik Çiçek, Efe K. Yıldırım, Doruk Kayra Sevir
Tür : Aile,Dram
Serçe dizisi gerçek hayattan karakterleri konu alınarak yapılmıştır. Karakterlerin hepsi aslında günlük hayatımızda her zaman karşımıza çıkan karakterlerdir.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Saruhan Hünel, Başak Parlak, Fikret Hakan, Şermin Hürmeriç, Deniz Gökçer, Gümeç Alpay, Furkan Engin, Hakan Pişkin, Alev Gürzap, Ayça Ertürk, Şebnem Arda, Nuri Gökaşan, Binnur Işık, Pelin Yoru, Gözde Akyıldız, Burcu Günay, Fatoş Güçlü, Rüzgar Aksoy
Tür : Aile,Romantik
Elvan mahalledeki poliklinikte çalışırken bir de pazarcılık yapan kocasına yardımcı olan koca yürekli bir kadındır. Tahir ise hayata karşı çıkarcı, kötü kalpli ve karısına şiddet uygulayan bir adamdır. Bir gün Elvan'ın hasta Beşiktaşlı oğlu Selim sokakta top oynarken son model lüks bir spor otomobil Selim'e çarpar. Çarpan kişi ülkenin en zenginlerinden olan Şanal ailesinden Atıf Şanal'dır. Tahir bu durumu öğrenir ve aileden kan parası alır. Atıf Şanal ise hemen yurt dışına çıkar ve suçu başkası üstlenir. Tam da bu sırada Elvan ise çocuğuna olanlardan haberdar olur ve amansız bir mücadeleye girer. Bu uğurda hem kocası hem de ülkenin en güçlü insanlarını karşısına alacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ece Uslu (Elvan), Cansel Elçin (Fuat), Nilay Deniz (Seray), Berk Atan (Atif Sanal), Ege Aydan (Ekrem Şanal), Didem İnselel (İnci Şanal), Tuncer Salman (Remzi), Fulya Ülvan (Suzan), Bora Akkaş (Rıfat), Özlem Maden (Gülsüm), Ferit Kaya (Cengiz), Korel Cezayirli (Taner), Brad Berke Bayrak (Selim), Elif Sönmez (Meral), Bengi Öztürk (Aysun), Serap Matyaş (Asiye), Meriç Şenlikoğlu (Senem), Miray Akay (Nazlı), Mehmet Aslan (Avukat Yaman), Burak Yörük (Erdem),
Tür : Dram
Cennet evlatlarını zor şartlardan ve yapılan kötülüklerden uzak tutmak için büyük ve amansız bir yolculuğa çıkar. Fakat geldikleri yer de evlatları birer birer farklı yollara sapacaktır. Cennet ise evlatlarının bir arada tutmak için büyük bir mücadele vermeye hazırdır. Fakat Cennet'in düşmanları ve insanlar çıkarları için aileyi parçalamaya çalışacaklardır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Vahide Perçin (Cennet), Talat Bulut (Yılmaz), Elif Ceren Balıkçı (Sedef), Bige Önal (Didem), Burak Tamdoğan (Bilal), Tilbe Saran (Hanim), Engin Benli (Artem), Cansu Tosun (Zümrüt), Arzu Gamze Kılınç (Sevgi), Ülkü Hilal Çiftçi, Zeynep Elçin, Gürkan Günal
Tür : Dram
Çok güçlü ve gözü kara bir adam iş adamı olan Ali Nejat her zaman yüksek yerleri hedefler. Sadece hedeflemekle kalmaz bu uğurda büyük savaşlar verir. Kaderinden habersiz Ali Nejat hayatına devam eden Naz ile bir geleceğinin olacağından habersizdir. Ali Nejat'dan haberi olmayan Naz ise kurallarına inanan ve kendine büyük saygı duyan bir çocuk doktorudur. Birbirinden farklı iki insanın yolları kaderin cilvesi ile birlikte bir araya gelecektir.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Ali Nejat Karasu), Alican Yücesoy (Umut Özer), Saadet Işıl Aksoy (Eylül), Rojda Demirer (Neslihan), Ayda Aksel (Ayşen İşleyen), Ege Aydan (Ayhan), Teoman Kumbaracıbaşı (Murat), Tülay Günal (Feyza Karasu), Tuğrul Çetiner (Tarık Karasu), Aybars Kartal Özson (Kaan), Ferit Aktuğ (Genco), Gözde Cığacı (Gökçe Özer), Itır Esen (Süreyya Dereli), Tuncer Salman (İbrahim), Sabriye Kara (Cahide), Serdar Yeğin (Mert), Ali Tutal (Hasan), Mesut Can Tomay (İsmail (İsot), Yelda Alp (Ayşegül), Belçim Bilgin (Naz Özer), Naz Elmas (Didem), Murat Daltaban (Oğuz), Cenk Kangöz (Kenan), İrem Şentürk (İrem), Mehmet Aslan (Demir), Betül Şahin (Pınar), Burcu Kara (Nihan), Gözde Mutluer (Melisa), Kübra Süzgün (Aslı), Zeynep Kumral, Nurcan Eren, Erol Aydın, Nuray Erkol, Semra San, Mehmet Aslantuğ, Ayşegül Çaylı, Cihan Yenici
Tür : Dram
Güzide her zaman hayata karşı dik durmaya çalışan karakterli bir kadındır. Her zaman kızı Bahar'ın iyi yerlere gelmesi ve güzel bir hayat sürmesi için mücadele vermektedir. Fakat kızı Bahar'ın faili meçhul öldürülmesiyle birlikte Güzide'nin hayatı başına yıkılır. Güzide ise kızı Bahar'ın cinayetini çözmek için büyük ve amansız bir mücadeleye girer. Bu yolda ona eşi Ekber, arkadaşı Bilge ve daha önce hiç tanımadığı dört kişi yardımcı olacaktır.
Yapım Yılı : 2009 - 2010
Oyuncular : Aslı İçözü, Altan Erkekli, Sumru Yavrucuk, Özlem Conker, Gözde Kansu, Başak Daşman, Burak Önal, Tarık Ündüz, Gülden Dudarık, Yıldız Çağrı Atiksoy, Nurcan Eren, Ümit Olcay, Selçuk Sazak, Mehmet Mehmetov, Zeynep Aydemir, Yener Gürsoy, Okan Çabalar, Burak Serdar Şanal, Veli Ölmez
Tür : Dram
İpek her zaman adaletin olduğuna inanan zor bir kadındır. Çetin ise aynı görüşe sahip farklı özellikleri olan bir adamdır. Birbirlerini bulan İpek ve Çetin ikisi de polistir. Hem aynı birimde çalışmaktadırlar hemde 15 senedir birliktedirler. Fakat artık ayrılmayı hedefleyen İpek ve Çetin birbirlerini bırakmadan hayatlarına devam edebilecekler midir?
Yapım Yılı : 2014 - 2015
Oyuncular : Mustafa Üstündağ (Çetin Yaşar), Ceyda Düvenci (İpek Yaşar), Ayten Uncuoğlu (Kadriye Yaşar), Kerem Atabeyoğlu (Kerem), Recep Yener (İrfan), Bülent Şakrak (Cemal), Serkan Altunorak (Vedat), Ayşenur Yazıcı (Belma), Beste Bereket (Atiye), Tuğçe Kumral (Nalan), İdil Yener (Sevdiye), Yağmur Kaşifoğlu (Nazlı), Gökçen Gökçebağ (Body Metin), Bekir Çiçekdemir (Hasan), Kaan Turgut (Şener), Çağrı Şensoy (Kibar Ali), Gözde Mutluer (Zeynep), Sina Özer (Mehmet), Öznur Serçeler (Duru), Taha Yusuf Tan (Onur Yaşar), Sezai Altekin (Ercüment), Orçun Koray Kaygusuz, Aydan Çakır, Ayşegül Cengiz Akman
Tür : Komedi,Polisiye,Romantik
Eren, Seda, Merve ve Yunus birbirleriyle yaşıt olan farklı hayat ideolojileri olan ve karakterlerdeki gençlerdir. Kazandıkları üniversite sayesinde birbirleri ile tanışan gençler yavaş yavaş birbirlerine ısınmaya başlarlar. Zaman geçtikçe okuldaki hocalar ile sorunları ve geçmişlerindeki yaşantıları gençlerin hayatına sorun olacaktır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Aslı Melisa Uzun (Seda Yılmaz), İdris Nebi Taşkan (Eren Kahraman), Su Kutlu (Gizem Subaşı), Akın Akınözü (Yunus Çağlayan), Hayal Köseoğlu (Merve Altınköprü), Emre Karayel (Tarık Ferit Çamoğlu), Cankat Aydos (Arda), Didem İnselel (Ayşe Yılmaz), Neslihan Yeldan (Candan Subaşı), Ece Dizdar (Leyla Yılmazkaya), Pınar Çağlar Gençtürk (Sema Kahraman), Numan Çakır (Hayri Kahraman), Devrim Özder Akın (Salih Yılmaz), Ahmet Bilgin (Süleyman), Ülkü Hilal Çiftçi (Derin Kahraman), Ahmet Mekin (Ahmet), Gürhan Elmalıoğlu (Emir Subaşı), Kıvanç Erkan (Eren Kahraman 2 Küçüklüğü), Tuncay Kaynak (Sait Çağlayan), Sanem İşler Şen (Yasemin), Kerem Gargın (Eren Kahraman 3 (Çocukluğu), Alp Navruz (Berke), Ali Rıza Kubilay, Salih Can Kaya, Seher Terzi, Sibel, Feriha Eyüboğlu
Tür : Dram,Gençlik
Galip ve Sabiha evlilikleri boyunca mutlu olamamış ve gerçek aşkı yaşayamayan iki insandır. Hayat onları evliliklerinden kurtardığında kaderleri birbirlerini bulmalarını sağlar. Tamda bu anda Galip ve Sabiha büyük bir aşk yolculuğuna çıkarlar. Fakat aşklarını engellemek isteyenler her zaman pusuda olacaklardır.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Erkan Petekkaya (Galip), Ayça Varlıer (Sabiha), Ahmet Mümtaz Taylan (Kemal), Fadik Sevin Atasoy (Lale), Ömer Genç (Avukat Serdar), Seray Gözler (Gülşen), Sevinç Erbulak (Ruhsar), Şebnem Dilligil (Latife), Merih Akalın (Kıymet), Vural Bingöl (Şoför Rıza), İnanç Benlioğlu (Sadettin), Ayça Aydın (Merve Petek), Gizem Çopur (Derin), Füsun Erbulak (Fatma), Seda Akman (Eda), Atilla Saral (Erdal), Başak Boran Oksal (Nursel Türker), Edip Saner (Zafer), Murat Okay (Ufuk), Ahmet Bircan Akdoğan (Müdür), Basri Albayrak (Avukat Serdar), Rıza Akın, Bülent Onur, Elif Özel, Deniz Özde Sürmeli, Reyhan İlhan, Demet Boci, Erdem Sakalıbüyük
Tür : Dram
Ünlü şeflerin hem birbirleri ile hemde yarışmacıların birbirleriyle yarışmalarına ortak oluyoruz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Batuhan Piatti Zeynioğlu, Pınar İshakoğlu, Sinan Büdeyri
Tür : Yarışma Programı
Kaderleri sayesinde iki insanın hayatları konu alınacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Demet Özdemir (Zeynep), İbrahim Çelikkol (Mehdi), Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Zuhal Gencer, Nurşim Demir (Mehdi’nin Annesi), Senan Kara, Sultan Köroğlu Kılıç
Tür : Dram
İstekleri hiç bir zaman olmayan Tarık ve babası önceden zengin olan İrem'in birlikte verdikleri mücadele konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Doğu Demirkol, Ecem Çeşmioğlu, Zafer Algöz, Yeliz Kuvancı, Şinasi Yurtsever, Barış Yıldız
Tür : Komedi
Haksever ailesi birbirlerini çok seven ve iyi anlaşan bir ailedir. Ailenin büyük kızı olan Elvan'ın eve dönüşü ise bu ailenin huzurunu kaçıracaktır. Çünkü Elvan belalı bir insan ile çok tehlikeli bir oyun oynar. Bu oyunun sonunda Haksever ailesinin başı çok büyük derde girmiştir. Çünkü onlara düşman olacak kişi takıntılı ve gözü kara bir adam olan Taylan'dır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Biran Damla Yilmaz, Aras Aydin, Özgür Çevik
Tür : Dram
Elif küçük hayata tutunmaya çalışan sevimli ve akıllı bir kızdır. Kendi öz babasının evine evlatlık olarak giden Elif ve ev halkı hiçbir şey bilmemektedir. Daha sonra Elif'in üvey annesi kocası olan Kenan'ın kızı olduğunu öğrenince Elif'e düşman olur. Elif ise bütün zorluklara rağmen hayatına devam etmek zorundadır. Fakat babası Kenan'ın gerçekleri öğrenmesi çok uzun sürmeyecektir.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Hasan Balliktas
Tür : Dram, Romantik
Fatmagül kendi halinde ağabeyi ve yengesi ile birlikte yaşamaktadır. 4 zengin arkadaşın sarhoşken gözlerine kestirdikleri Fatmagül tecavüze uğrar. Daha sonra ne yapacağını bilmeyen Fatmagül ve aralarından Kerim'in her şeyi düzeltmek için verdiği savaşı ve Fatmagül'ün maruz kaldığı psikolojik sorunlar, hayata bakış açısı, ağabeyinin saf olması ve yengesinin tehlikeli bir kadın olması Fatmagül için çok zor bir süreç olacaktır.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Beren Saat, Engin Akyürek, Firat Çelik
Tür : Dram, Romantik
Gelinler birbirleri ile rekabet halinde olacaklardır. Bu programda kazanana ödül verilmektedir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Her Hafta Farklı Yarışmacılar
Tür : Aile, Yarışma Programı
Güneş Nazlı, Selin ve küçük kızı Peri ile birlikte kendi halinde yaşamakta olan bir kadındır. Güneş bir gün iş adamı olan Haluk ile tanışır. İkili birbirlerine aşık olurlar. Haluk bu aşka dayanamaz ve Güneş'e evlilik teklifi eder. Güneş bu teklifi kabul eder fakat Nazlı bu evliliği istemez. İstemese de evlilik gerçekleşir ve Haluk'un ailesinin yanına taşınan aile burada çok farklı insanlar tanıyacaklardır. Fakat ailenin sırları yavaş yavaş ortaya çıkacaktır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Emre Kinay, Evrim Alasya, Tolga Saritas
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Memo hayatın zorluklarına erken yakalanmış ve sokaklarda kağıt toplayan bir çocuktur. Can ise çok güzel bir hayata sahip fakat bu hayattan kötü kurallar yüzünden sıkılan bir çocuktur. Bir gün bu iki çocuk yer değiştirir ve kimse aradaki farkı anlamaz. Çünkü ikisi de birbirine çok benzemektedir. Fakat zaman geçtikçe yavaş yavaş insanlar olayı fark edecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Nehir Erdogan, Özgürcan Cevik, Emir Berke Zincidi
Tür : Aile, Komedi
Mustafa Ali Zenginlik düşkünü karısı yüzünden ailesini karşısına alır ve çocuğu ile birlikte İstanbul'a yerleşir. İlk başlarda durumlar güzel gitse de daha sonra sahip olduğu şirket batar ve Mustafa karısı ve çocuğuyla birlikte geri dönmek zorunda kalır. Fakat köy halkının tepkileri ve Mustafa'nın ailesi farklı olacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlier
Tür : Aile, Komedi
Sultan Abdülhamid Han tarihte en çok konuşulan 3 liderin arasında yer almaktadır. Osmanlıyı ayakta tutmak ve devletin topraklarını vermemek için giriştiği zorlu mücadele, kendisine yapılan hainlikler, isyanlar ve tek başına verdiği radikal kararların bir imparatorluğu nasıl yönettiğini izleyeceğiz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Bülent Inal, Bahadir Yenisehirlioglu, Özlem Conker
Tür : Aksiyon, Dram, Tarih
Raman Kumar zengin bir iş adamıdır. Omprakash Bhalla ise karısıdır. Bu evlilikten 2 de çocuk olmuştur. Fakat en sonunda boşanan çift Raman'ın tekrar karısı ve çocuklarını geri alması ile eğlenceli bir hikayeye dönüşür. Raman kılıktan kılığa girerek karısını ve çocuklarını yanlarında olan kötülüklerden korumak ister.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Divyanka Tripathi, Karan Patel, Ruhanika Dhawan
Tür : Dram
Reşat Nuri Güntekin tarafından yazılan Yaprak Dökümü adlı Roman beyaz perde ile seyircilerin huzuruna sunulmuştur. Bir ailenin kendi içindeki ihanetleri, yalanları ve ekonomik anlamda gidişatları bu dizi ile ele alınmaktadır. Ailenin büyüğü Ali Rıza bey kızlarının her zaman yanında olmak isteyen mangal yürekli bir adamdır. Fakat ailenin kızlarının yaptıkları hatalar aileyi parçalamaya kadar götürecektir.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yildirimlar
Tür : Aile, Dram
Meryem annesini kaybettikten sonra canından çok sevdiği küçük kardeşi Ömer ve kötü üvey babası ile yaşamaya devam eder. Fakat babasının baskılarından kaçan Meryem yanına Ömer'ide alır. İstanbul'a kaçan Meryem ve Ömer'in peşini kötü üvey babalarının bırakmaya niyeti hiç yoktur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Gizem Arikan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen
Tür : Dram
Zeynep ve Yıldız birbirlerini çok seven fakat hayalleri çok farklı olan iki kardeştir. Yıldız kocasından kurtulmak isteyen zengin bir kadın tarafından iş teklifi ile farklı yere gider. Bu sırada Zeynep ise istemeden de olsa bu olaya dahil olacaktır. Bir süre sonra Zeynep'in verdiği kararlar Yıldızı'da etkileyecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Talat Bulut, Sevval Sam, Eda Ece
Tür : Dram, Romantik
Zeyrek ve Çeyrek birbirlerinden neşeli ve komik iki yoldaştır. Karakolda zabıt olarak görev yapan Zeyrek ve Çeyrek kayınvalideleri Telgraflıoğulları'nın konağında iç güveysi olarak mutlu hayat sürmektedirler. Zeyrek ve Çeyrek diğer zabıtlardan daha sakar ve sorumsuz oldukları için onlara her zaman hafif görevler verilmektedir. Zeyrek ile Çeyrek yaşadıkları konağın hanımı Saadet ile de başları derttedir. Saadet'in eski bir düşmanı yaşadıkları konağına karşısındaki konağa taşınınca Zeyrek ve Çeyrek kurtuldukları düşünürler. Fakat ortaya çıkan küçük kardeşleri ve yaşadıkları konağın ev halkı Saadetin düşmanını olan aileye karşı farklı hisler besleyeceklerdir. Zeyrek ve Çeyrek'in ise kardeşleri Meftun ile başları büyük belalara girecektir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Eda Akkaya (Gülfem), Kıvanç Baran Aslan (Hüdaverdi), Toygun Ateş (İbrahim), Kimya Gökçe Aytaç (Ayşe), Ayşen Batıgün (Elanur), Hakan Bilgin (Amir), Funda Bostanlık (Sadenur), Ali İhsan Bozdemir (Osman), Zeyno Eracar (Semaver), Serhan Ernak (Çeyrek), Kemal Zeydan (Zeyrek), İsmail Hacıoğlu (Meftun)
Tür : Aksiyon,Komedi,Suç
Kardeş olduklarından habersiz olan iki genç birbirlerine tam anlamıyla düşmanlardır. Hayatlarını her zaman birbirlerine olan düşmanlıklar ile geçirmektedirler. Fakat gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır...
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Kaan Urgancıoğlu, Murat Eken, Hande Subaşı, Burcu Biricik, Oya Aydoğan, Tarık Papuççuoğlu, Pınar Dikici, Erkan Sever, Gülden Avşaroğlu, Şefik Onatoğlu, Toygan Avanoğlu, Metin Keçeci, Eser Eyüboğlu, Gaye Gürer, Seda Oğuz
Tür : Komedi
Genel (IMDb: 4.4)
alanında uzman bir kimsece yazılan, herhangi bir konuda bilgi vermek amacını güden, bir görüşü desteklemek, bir savı öne sürüp bunu kanıtlamak ereğinde olan ve bir gazete ya da dergide yayımlanan, belli uzunlukta, başlıklı ve genellikle imzalı y azı.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : melük2
Tür : aksiyon
Pragya sorumluluk sahibi ve ailesinin saadetini düşünen bir kızdır. Kardeşi bülbül ise gösteriş meraklısı ve Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Pragya, Ahbi ile çok kavga ve tartışma yaşar. Fakat bu ikisi için bir aşkın işareti olacaktır. Kardeşi Bülbül ise hiç bir durumun farkında değildir.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular :
Tür : Aile, Komedi, Dram, Romantik
Cengiz Ankara’nın en köklü ailelerinden biri olan Sayar’ların lideridir. Ailesini yıllarca çalışıp büyük bir rahata kavuşturmuştur. Oğullarını da hakkıyla büyütmüştür. Fakat büyüyen oğulları kendi hayatlarını çizmek için farklı insanlar ile tanışırlar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Berkay Veli, Sila Özlem Önemli, Emrah Akduman
Tür : Dram, Romantik
Anandi henüz 8 yaşındayken ailesi tarafından Jagdiş ve ailesinin yanına verilir. Anandi ile Jagdiş büyüyünce evlenmeleri için Anandi'yi ailesi vermiştir. Fakat zaman geçtikçe Jagdiş farklı birisine aşık olur ve evden kaçar. Anandi ise farklı bir adam ile evlenir. Aradan geçen yıllar sonra Jagdiş, Anandi'nin değerini anlar. Fakat ikisi içinde en büyük engel eşleridir.
Yapım Yılı : 2008 - Devam Ediyor
Oyuncular : Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Anup Soni, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Geetika Budhiraja, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Shailesh Pandey, Aekansh Vats, Roop Durgapal, Yagya Saxena, Chandresh Singh, Fahad Ali, Sriti Jha, Smriti Khanna, Avinash Sachdev, Sahaj Bhadoria, Kishan Bhan, Vikrant Massey, Satya Saggar, Heeba Shah, Pankaj Jha, Jehangir Vakil, Mahima Makwana, Giaa Manek, Rocky Verma, Mohit Abrol, Kamalika Guha Thakurta, Chetanya Adib, Anjum Farooki, Farida Jalal, Bhairavi Raichura, Satyajit Sharma, Sachin Shroff
Tür : Dram
Her hafta 5 farklı yarışmacının evlerine gidildiği ve yaptığı yemeğin tadıldığı günün sonunda puanların verildiği Yemekteyiz programında hafta sonunda en çok puanı alarak kazanan isim 10.000 TL almaktadır.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Onur Büyüktopçu, Seda Sayan
Tür : Yarışma Programı
Selin, Leyla ve Nazlı anne ve babalarını kaybederler. Amcaları Ekrem'in yanına taşınmak zorunda kalırlar. Fakat Amcasının karısı ve kızı tarafından her zaman hor görüleceklerdir. Fakat Kızların kalbinin temizliği sayesinde iyilik perisi Selena her zaman kızların yanında olacaktır. Fakat kötülüklerin efendisi Hades onları hiç bir zaman rahat bırakmayacaktır. Türkiye'nin en çok sevilen dizilerinden biri olan Selena dizisini sitemizden izleyebilirsiniz. Selena tüm bölümleri, Selena Full HD, Selena restorasyon bölümleri izle.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Sinem Kobal, Serkan Şenalp, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Parla Şenol, Ümit Erdim, Cansu Demirci, Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Hazal Şenel, Gökhan Keser, Zuhal Topal
Tür : Aile, Komedi, Fantastik
Aşk 101 Son Bölüm izle (IMDb: Açıklanmadı)
Farklı hayatları olan 5 gençler okul çatısı altında bir araya gelirler. Birbirlerinden çok farklı hayatları olan gençlerin zaman geçtikçe hayatları birbirleriyle kesişecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kubilay Aka (Kerem), Alina Boz (Eda), İpek Filiz Yazıcı (Işık), Selahattin Paşalı (Osman), Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Bade İşçil
Tür : Komedi, Gençlik
Arıza Son Bölüm izle (IMDb: Açıklanmadı.)
Tek başına herkese karşı dik durmaya çalışan bir adamın gizemli hayatına ortak oluyoruz. Türkiye'nin usta oyuncularından olan Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni projesi Arıza dizisi yakında ekranlara gelecek.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu
Tür : Aksiyon,Dram
Patron Son Bolüm izle (IMDb: Açıklanmadı.)
İş adamlarının ihaleleri ve verilen büyük güç savaşları Patron dizisinin konusunu oluşturmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Burak Deniz,Dilan Çiçek Deniz
Tür : Aksiyon,Dram,Suç
kapat